توبه قاتل جوان تهرانی در دادگاه ! / مادر و پدر مقتول از اعدام گذشتند

همای گیلان:پسر جوان که برادرش را به خاطر مصرف مشروب الکلی به قتل رسانده بود با رضایت خانواده‌اش از مجازات قصاص رهایی یافت.

این پسر جوان صبح دیروز در شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد و در حالی که به قتل برادرش اعتراف می‌کرد گفت: روز حادثه من و برادرم در خانه تنها بودیم هرچند با هم مشکل خاصی نداشتیم اما وقتی برادرم مشروب می‌خورد و مست می‌کرد رفتارش غیرقابل تحمل می‌شد. بعد به من گفت قفل رایانه دستی‌ام را تو باز کردی و اطلاعاتم را از روی آن برداشتی گفتم من این کار را نکردم و اصلاً اطلاعات تو به درد من نمی‌خورد، اما برادرم عصبانی بود و مدام فحاشی می‌کرد بعد به نامزدم توهین کرد که خیلی عصبانی شدم. وقتی به من حمله کرد من هم یک ضربه به او زدم که روی زمین افتاد و بی‌هوش شد؛بلافاصله با اورژانس تماس گرفتم و همان موقع هم پدر و مادرم رسیدند و او را به بیمارستان بردیم اما برادرم جانش را از دست داد.
متهم در ادامه گفت: بعد از مرگ برادرم دچار عذاب وجدان و بیماری روحی شده‌ام و زندگی سختی دارم از این به بعد باید با عذاب زندگی کنم.
بعد از گفته‌های متهم، هیأت قضات وارد شور شدند و متهم را با توجه به اینکه توبه کرده و پدر و مادرش رضایت داده بودند با احتساب ایام بازداشت به ۴ ماه حبس محکوم کردند. /رکنا

با کانال همای خبر همراه باشید.http://@homaygilanir

About مدیر خبر1

Check Also

امام جمعه آستانه اشرفیه: مجمع نمایندگان گیلان در انتخاب نماینده معین آستانه اشرفیه تجدیدنظر کند

همای گیلان:امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه با اشاره به انتخاب نماینده لاهیجان به‌عنوان نماینده معین شهرستان آستانه‌اشرفیه گفت: …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.