با حضور اعضای شورای شهر؛ برگزاری مراسم بزرگداشت روز اورژانس در لاهیجان

همای گیلان:در مراسمی با حضور اعضای شورای شهر، یوسف قیامتیون سرپرست شهرداری لاهیجان ، بی گناه رئیس اورژانس شهرستان لاهیجان و تنی چند از مسئولان اورژانس، از زحمات شبانه روزی پرسنل اورژانس قدردانی شد.

در این مراسم نجار تمیزکار ضمن گرامی داشت سالگرد تاسیس اورژانس از همه عوامل زحمت کش اورژانس ۱۱۵ لاهیجان تقدیر و تشکر کرد.

وی گفت : به نمایندگی از مردم قدرشناس لاهیجان بر خود وظیفه دانستیم از زحمات پرسنل اورژانس لاهیجان که در در پایگاههای اورژانس ۱۱۵ به صورت شبانه روز در حال خدمت صادقانه به مردم هستند قدردانی کنیم .

وی افزود : اورژانس و فوریت های پزشکی خط شکن حوزه سلامت هستند که در حوادث مختلف آگاهانه و شجاعانه وارد میدان پرمشقت امداد و نجات می شوند و در این راه حتی از بذل جان خویش دریغ نمی کنند .

وی گفت : در این روزها در مواجهه با علائم مشکوک به ابتلا به ویروس کووید ۱۹ تماس با اورژانس ۱۱۵ نخستین فکر و راه حلی است که به ذهن شهروندان خطور می کند و از اپراتورهای اورژانس درخواست راهنمایی و کمک می کنند و امیدواریم پرسنل زحمتکش اورژانس همواره در راه خدمت به مردم سلامت باشند.

یوسف قیامتیون شهردار لاهیجان نیز طی سخنانی ضمن تبریک فرارسیدن روزاورژانس و فوریتهای پزشکی ، پرسنل اورژانس را در صف مقدم امداد برشمرد و افزود : شما به عنوان خط مقدم جبهه درمان، اولین کسانی هستید که بر بالین مصدومین و بیماران اورژانسی حاضر می شوید و حفظ حیات آنان را بر عهده می گیرید که نشان دهنده جایگاه ارزشمند شما می باشد.

وی گفت : امداد رسانی شغل حساسی است و مجاهدت و ایثار پرسنل اورژانس به یقین در نزد خداوند و مردم منظور خواهد بود .

بی گناه رئیس اورژانس لاهیجان نیز طی سخنانی با قدردانی از دعوت بعمل آمده ، به بیان عملکرد اورژانس لاهیجان پرداخت .

سایر اعضای شورای شهر لاهیجان نیز فرارسیدن ۲۶ شهریور ماه روز اورژانس و فوریت های پزشکی را به یکایک عزیزان اورژانس تبریک گفتند و از زحمات آنان به ویژه در دوران مبارزه با ویروس کرونا قدردانی کردند.

در پایان مراسم از تعدادی از پرسنل اورژانس به نمایندگی از پایگاه و سایر عوامل به رسم یادبود با اهدای لوح و هدایایی تقدیر بعمل آمد.

با کانال همای خبر همراه باشید.http://@homaygilanir

About مدیر خبر1

Check Also

وعده دیگری که جامه عمل پوشید؛ به کارگیری بهینه نرده های جمع آوری شده از بلوار امام خمینی (ره) رشت در نقاط پر مخاطره رشت

همای گیلان به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، …