پوشش ۱۴۱ مورد حریق، حادثه و خدمات ایمنی تنها در ده روز گذشته

همای گیلان:شهرام مؤمنی با بیان اینکه در این مدت ۶۴ مورد آتش سوزی به این مرکز اعلام شد، افزود: از این بین ۱۵ حادثه آتش سوزی منزل مسکونی، ۵ مورد اعلام آتش سوزی تجاری بوده است که متاسفانه با توجه به خسارات شدید؛ نداشتن بیمه آتش سوزی بسیار محسوس و قابل تامل می باشد.

وی به ۳۷ مورد خدمات رسانی آتش نشانان در حوادث مختلف اشاره کرد و ادامه داد: گیر افتادن در آسانسور، محبوس شدن افراد به علت خرابی قفل های درب، گیر کردن انگشتری در دست شهروندان از پرتکرار ترین حوادث در این روزهاست.

مومنی به تلاش برای نجات ۲۴ شهروند در عملیات های مختلف و آتش سوزی ها اشاره کرد و ادامه داد: ارائه خدمات ایمنی از دیگر فعالیت های شهروندان است که در این مدت به ۴۰ مورد رسید.

همین گزارش حاکی است، نجات حیوانات، رفع مشکلات آبرفتگی، بازدید به جهت حفظ ایمنی به واسطه نشت گاز و احتمال آتش سوزی و…لیستی کوتاه از ۱۴ نوع عملیات خدمات رسانی به شهروندان است.

شایان ذکر است، آتش نشانان و کارشناسان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت در راستای حفظ ایمنی همه روزه و به طور مستمر از اماکن پر خطر، نا ایمن و یا کم ایمنپایش و بازدید ایمنی بعمل می آورند./مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت

با کانال همای خبر همراه باشید.http://@homaygilanir

About مدیر خبر1

Check Also

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان خبر داد: 🆘امدادرسانی به خانوارهای متاثر از سیل در تالش

همای گیلان:به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گیلان؛سیاوش غلامی مدیرعامل جمعیت هلال احمر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.