اظهارات تند رمضانپور نرگسی در جلسه شورا؛ احمدی و مهدوی دو گزینه شهرداری رشت | بزنید بر دهان افرادی که می‌گویند شورا منحل شود!

همای گیلان:یکصد و شصت و ششمین جلسه فوق العاده شورای شهر رشت با حضور اعضای شورا عصر روز چهارشنبه برگزار شد.

رییس شورای شهر رشت در ابتدای جلسه با اشاره به لغو جلسات پیشین گفت: در همه مجالس دنیا برای برخی تصمیمات چند جلسه وقت می‌گیرند تا مهلت بیشتری داشته باشند.

احمد رمضانپور نرگسی با بیان در دو جلسه گذشته دوستان به دنبال پیدا کردن راهکار مناسب بودند گفت: اما متاسفانه برخی برای خودشیرینی با بیان خبر انحلال شورا، اذهان عمومی را تشویش کردند.

وی افزود: در مقابل این حرف‌ها فرماندار و مدیران استانی سکوت کردند اما باید بزنند توی دهن این افراد! مگر انحلال شورا به همین سادگی است و قانون گذار برای دوسوم اعضای شورا جایگزین قرار داده است.

رمضانپور نرگسی تصریح کرد: این حرف‌ها پایه و اساس ندارد و بدانند که کشور حساب و کتاب دارد. شورای پنجم مظلوم، اقدامات خوبی انجام داده است و امیدوارم در آینده همه کارهای زیر بنایی را متوجه شوند و با انتخاب یک شهردار بومی این پروژه‌ها به اجرا درآیند.

در ادامه جلسه، رییس شورای شهر رشت سید محمد احمدی فرماندار اسبق رشت و عیسی مهدوی فرماندار کنونی تالش را به عنوان کاندیدای تصدی‌گری شهرداری رشت معرفی کرد./دیار میرزا

با کانال همای خبر همراه باشید.http://@homaygilanir

About مدیر خبر1

Check Also

مخالفت اعضای شورای اسلامی شهر آستانه‌اشرفیه با دفن‌زباله بندرکیاشهر در سایت کشل آزادسرا

همای گیلان:جلسه علنی شورای اسلامی شهر عصر دیروز سه شنبه مورخ ١٣٩٩/۰۷/۲۹ راس ساعت ١٩:٠٠ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.