❇️نامه سرگشاده بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی رشت خطاب به استاندار گیلان

همای گیلان:🔹بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی رشت نامه ای در رابطه با ناکار آمدی مدیران اقتصادی خطاب به استاندار گیلان ارسال کرد.


بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی رشت خطاب به استاندار گیلان نامه ای ارسال کرد.

متن نامه به شرح ذیل است:

آقای استاندار، ناکار آمدی مدیران اقتصادی شما مردم گیلان را به ستوه آورده است…!؟

جناب آقای زارع
استاندار محترم گیلان

با سلام و تحییات فراوان متاسفانه درایت و تدبیر مسئولان اقتصادی حضرتعالی در استان اعم از معاونت اقتصادی حضرتعالی، اداره کل صمت، جهاد کشاورزی و… کمر مردم را زیر بار مشکلات وگرانی ها و عدم ثبات بازار خم کرده و مردم را به ستوه آورده است.

متاسفانه استان گیلان با اینکه خود از استان های اصلی و مهم پرورش وتولید مرغ در کشور است امروز با کمبود مرغ وعدم ثبات قیمت مرغ در بازار مواجه شده است.
این اصلا در شان مردم این استان نیست با اینکه گیلان روزانه بیش از دوبرابر حد نیاز خود تولید وپرورش مرغ دارد امروز با بی تدبیری و بی مسئولیتی مسئولان اقتصادی شما در این اوضاع وخیم کرونا در صف خرید مرغ تعاونی باشند. این درست نیست، شما روزی ادعای رونق اقتصادی در زندگی مردم را داشتید وبا همین ادعا مردم به شما اعتماد کردند اما امروز شاهدیم که از کنترل قیمت مرغ هم عاجز هستید.

آقای استاندار از شما خواهشمندیم به داد مردم مظلوم استان گیلان برسید و بدون ملاحظه نظارت بر اوضاع را نه فقط در جلسات وپشت تریبون ها بلکه به صورت میدانی و انقلابی دربین این مردم صبور و مظلوم دربازارهای اصلی شهر دنبال کنید تا بلکه مسئولان اقتصادی شما هم از پشت میزهایشان بیرون بیایند و به درد مردم برسند.

والسلام علی من اتبع الهدی
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی رشت

با کانال همای خبر همراه باشید.http://@homaygilanir

About مدیر خبر1

Check Also

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان: ترور دانشمندان هسته ای خللی در اراده ملت ایران ایجاد نمی کند

همای گیلان:حجت الاسلام مجتبی اشجری در گفتگویی با بیان اینکه شهادت مظلومانه یکی دیگر از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.