عضو دور چهارم شورای شهر رشت: افزایش قیمت کالاها و عدم دسترسی مردم به مایحتاج ضروری زندگی مایه شرمساری است.

همای گیلان:عضو سابق شورای شهر رشت گفت: افزایش بی رویه قیمت کالاها و عدم دسترسی مردم به مایحتاج ضروری زندگی ، نشان دهنده بی کفایتی متصدیان امر و مایه شرمساری دولتمردان است.

محمد حسین واثق کارگرنیا با تبریک ولادت پامبر مکرم اسلام و امام جعفر صادق (ع) با اشاره به اینکه برخی از کالاها در بازار کمیاب و نایاب شده اند اظهار کرد: روغن و… به عنوان یکی از مایحتاج روزانه و ضروری مردم چند روزی است که در فروشگاه ها و بازار کمیاب شده و این مسئله مایه تعجب است.

وی با بیان اینکه برخی ، بی کفایتی و عدم نظارت صحیح را به مباحث دیگر مرتبط می کنند افزود: دشمنی دیرینه آمریکای جنایتکار و همدستانش بر علیه ملت بزرگ ایران اسلامی بر هیچ کسی پوشیده نیست ، اما اینکه برخی قصد دارند کم کاری ها و بی کفایتی هایشان را نیز به تحریم ها مرتبط کنند ، قابل پذیرش نمی باشد.

عضو سابق شورای شهر رشت با تاکید بر اینکه دستگاه های نظارتی باید با جدیت بیشتری نسبت به برخورد با احتکار کنندگان اقدام کنند، گفت: متاسفانه برخی از افراد سودجو از عدم نظارت و غفلت برخی از دستگاه ها ، سو استفاده کرده و با احتکار برخی از کالاهای اساسی مورد نیاز مردم، همچون روغن و … در تلاش برای کسب سود بیشتر بوده و این اقدام بی شرمانه آنان ، موجب آشفتگی بیشتر بازار شده است.

کارگرنیا با اشاره به اینکه در دوران هشت سال جنگ تحمیلی نیز تحریم های ظالمانه ای توسط آمریکای جنایتکار و همدستانش بر علیه ایران اسلامی اِعمال شده بود، افزود: در آن روزها که انقلاب نهالی نوپا بود ملت بزرگ ایران اسلامی با اتحاد و همدلی در برابر تحریم ها ایستادگی کردند و امروزه در شرایطی که کشور عزیزمان در بسیاری از موضوعات به خودکفایی رسیده است نباید اجازه بدهیم به واسطه افکار پلید و سودجویانه برخی ، آشفتگی بر بازار حاکم و مردم در رنج و مشقت قرار بگیرند.

وی با تاکید بر اینکه عدم نظارت بر بازار به هر بهانه ای قابل پذیرش نیست، تصریح کرد: یک روز مرغ و گوشت گران می شود ، روز دیگر روغن ناپیدا می شود. در این آشفته بازار ، مردم چشمشان به عملکرد افرادی است که با شعار تدبیر و امید وارد عرصه انتخابات شده، اما در عمل به غیر از بی کفایتی و رنج و مشقت ، عملکرد دیگری از آنان مشاهده نمی شود.

با کانال همای خبر همراه باشید.http://@homaygilanir

About مدیر خبر1

Check Also

وعده دیگری که جامه عمل پوشید؛ به کارگیری بهینه نرده های جمع آوری شده از بلوار امام خمینی (ره) رشت در نقاط پر مخاطره رشت

همای گیلان به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، …