گزارشی از اقدامات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت در دهه مبارک فجر

همای گیلان به نقل ازواحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، حمیدرضا محمدی در خصوص اقدامات صورت گرفته در دهه فجر اظهار داشت: سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت در ایام الله فجر با اعتقاد به اینکه فضای مجازی عرصه ای نوین از تعاملات اجتماعی را ایجاد کرده است تولید فعال و مبتکرانه ی محتوا در فضای مجازی را دستور کار قرار داد.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت به تنوع برنامه های اجرا شده توسط سازمان اشاره کرد و گفت: برای ایجاد محتوای جذاب با همکاری هنرمندان و کارشناسان اقدام به تهیه و پخش برنامه ۱۳:۳۰، پلاک ۴۲ و سومین نشست نسل ماندگار؛ وبینار آموزشی با توجه به سلیقه های متفاوت مخاطبان کرد.

محمدی افزود: افتتاح سالن ورزشی سردار شهید کامران ملک پور و رونمایی از مرمت عمرانی و باز آفرینی محتوایی خانه میرزا کوچک خان جنگلی از دیگر برنامه های سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت در ایام الله فجربودکه در مدت زمان کوتاه به انجام رسید.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت به برگزاری محافل انس با قرآن اشاره کرد و گفت: در دهه فجر در بخش قرآنی این سازمان اقدام به برگزاری محافل انس با قرآن در سه مسجد در سطح شهر رشت با حضور قاریان بین المللی و ممتاز کشوری کرد.

وی با اشاره به برگزاری مسابقات گوناگون، بیان داشت: در بخش برگزاری مسابقه با همکاری خانه طراحان انقلاب مسابقه کارتون و کاریکاتور ویژه شهروندان و مسابقه کتابخوانی ویژه پرسنل شهرداری رشت برگزار شد.

حمیدرضا محمدی با بیان اینکه در بخش ورزشی هم شاهد برگزاری مسابقات متنوعی توسط سازمان بوده‌ایم، افزود:بسکتبال ویژه بانوان و آقایان، کوهپیمایی صعود به ارتفاعات ماسوله ویژه آقایان، دوچرخه سواری، والیبال ساحلی، تنیس روی میز، دارت و دومیدانی (آقایان و بانوان) و فستیوال بانوان رزمی کار و نمایش هنرهای رزمی آقایان از جمله مسابقاتی بود که میتوان به آن اشاره کرد.

محمدی ادامه داد: هشتمین جشنواره اسوه های صبر و مقاومت، آیین تجلیل از مادران و همسران شهدا با مشارکت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت، نمایشگاه رشت بین دو انقلاب، طرح مشاوره رایگان (حال خوب زندگی) ویژه شهروندان و پرسنل منطقه سه و پخش برنامه زنده رادیویی آوای رشت در پیاده راه فرهنگی رشت از دیگر برنامه های اجرا شده توسط سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت در این ایام است.

وی افزود: برای پاسداشت ویژه ۲۲ بهمن، سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت با همکاری قرارگاه مردمی جبهه فرهنگی اجتماعی انقلاب اسلامی اقدام به ایجاد پویش مردمی «هر خانه یک پرچم» کرد و تهیه و توزیع بیش از ۲ هزار پرچم در محلات کم برخوردار رشت را عهده دار شد.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت در پایان تهیه اقلام مورد نیاز برای نورافشانی آسمان رشت در پنج محله کم برخوردار و پیاده راه فرهنگی رشت و نیز مشارکت با شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در اجرای برنامه رژه خودرویی، مشارکت با سپاه در برپایی غرفه های فجر در محلات کم برخوردار و پیاده راه فرهنگی را از دیگر اقدامات سازمان برای دهه مبارک فجر عنوان کرد.

با کانال همای خبر همراه باشید.http://@homaygilanir

About مدیر خبر1

Check Also

وعده دیگری که جامه عمل پوشید؛ به کارگیری بهینه نرده های جمع آوری شده از بلوار امام خمینی (ره) رشت در نقاط پر مخاطره رشت

همای گیلان به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، …