فعالیت های فرهنگی شهرداری کومله در ایام الله فجر


اختصاصی همای گیلان/همانطورکه می دانید وضعیت اقتصادی شهرداری هادرشرایط فعلی مناسب نیست این مشکل درشهرهای کوچک دوچندان است .شهرداری کومله باامدن دکترمهدی پوردرسمت شهردارشاهدتحولات انظباط مالی شدوهمین عامل موجب گشت تادر این شهر،تحولاتی حسب موقعیت مالی وشرایط زمانه به وجودآید.دراین مقال بناداریم فقط کارهای فرهنگی ای راکه در ایام الله فجراتفاق افتادبه سمع ونظرتان برسانیم؛
ازجمله اقدامات فرهنگی شهرداری کومله حضورشهردار به همراه رئیس شورای شهر ، شرکت در مراسم گلباران مزار شهدا واهدای احترام نسبت به مقام شامخ شهدای شهر کومله  می باشد.
همچنین حضوردر مراسم گرامیداشت یاد و خاطره ۶ شهید والامقام انزلی محله وتزیین و آذین بندی بی نظیر سطح شهر ازدیگراقدامات این شهرداری درحوزه فرهنگی است.
ازدیگراقدامات فرهنگی این شهرداری می توان به دیدار با حوزه بسیج شهید چمران کومله و خانواده شهید ایرج صیقلی، شهیدان لاهوتی و شهید نجفی با حضور مدیرکل آموزش و پرورش اشاره کرد.
همچنین می توان شرکت در نماز عبادی سیاسی جمعه شهرستان و برگزاری همایش تقدیر از خیرین طرح مساوات و همدلی با پرستاران کومله ای شاغل در بیمارستان شهید حسین پور وهمچنین قدردانی از پرسنل  نیروی هوایی بخش کومله در روز نیروی هوایی در سالن گردان حمزه آموزش و پرورش این شهر به مناسبت ایام الله دهه فجرراازدیگرفعالیت های فرهنگی این شهرداری نام برد.
گفتنی است برگزاری جشن نورافشانی به مناسبت پیروزی چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب و طنین ندای الله اکبر،  نشست و همایش عمومی، سخنرانی کوتاه و سپس برگزاری رژه ماشین آلات و ادوات موتوری بخش کومله یکی دیگر از اقدامات فرهنگی این شهرداری می باشد.
خبرنگار:محمد علی پور

با کانال همای خبر همراه باشیدhttp://@homaygilanir

About مدیر خبر1

Check Also

وعده دیگری که جامه عمل پوشید؛ به کارگیری بهینه نرده های جمع آوری شده از بلوار امام خمینی (ره) رشت در نقاط پر مخاطره رشت

همای گیلان به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، …