شهردار رشت عنوان کرد: نسبت به مطالبات شهروندان بی تفاوت نیستیم | به محض نصب نرده ها در مکان مناسب، به شهروندان اطلاع رسانی خواهد شد

همای گیلان به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، سید محمد احمدی ضمن تبریک سالروز ولادت امام باقر (ع) اظهار داشت: نرده های خط ویژه اتوبوس شهر رشت در خیابان امام خمینی در راستای درخواست های مکرر شهروندان با تاکیدات پلیس راهور و مقامات قضایی شهر به صورت کامل جمع آوری شد.

شهردار رشت با تشکر از دادستان و رییس پلیس راهور استان برای توجه به امنیت شهروندان، گفت: این نرده ها در سال های اخیر علاوه بر ایجاد مشکلات ترافیکی باعث مرگ تعدادی از شهروندان نیزشده بود.

سید محمد احمدی با بیان اینکه BRT و خط ویژه در نفس خود پروژه های خوبی هستند بیان داشت: بنده مخالف چنین پروژه هایی نیستم اما متاسفانه در مقطع کنونی از یک سو شاهد نارضایتی گسترده مردمی به سبب خطر آفرین بودن نرده ها و افزایش ترافیک، مواجه بوده ایم و از سوی دیگر با توجه به مشکل کمبود اتوبوس و مشخص نبودن زمان بهره برداری کامل از پروژه بی آر تی وجود نرده ها در خیابان امام (ره) توجیهی ندارد.

شهردار رشت با تاکید بر اینکه به دنبال اتلاف منابع و تضییع بیت المال نیستیم، تصریح کرد: نرده های خط ویژه با تاکید دادستان محترم برای جلوگیری از اتلاف منابع عمومی، قطعا در جای مناسب دیگری در سطح شهر استفاده خواهد شد و به زودی مکان نصب نرده ها را به شهروندان اعلام خواهیم کرد.

وی در پایان به لزوم تعامل مدیریت شهری و شهروندان اشاره کرد و گفت: ما نسبت به مطالبات شهروندان و انتظاراتی که از شهرداری رشت وجود دارد بی تفاوت نیستیم و امیدواریم تا شهروندان نیز یاری دهنده مدیریت شهری در اجرای پروژه ها باشند.

با کانال همای خبر همراه باشید.http://@homaygilanir

About مدیر خبر1

Check Also

وعده دیگری که جامه عمل پوشید؛ به کارگیری بهینه نرده های جمع آوری شده از بلوار امام خمینی (ره) رشت در نقاط پر مخاطره رشت

همای گیلان به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، …