فرماندار شهرستان لاهیجان در جلسه ستاد بحران: هنر مدیران هوشمند سازی هر چه تمام‌تر جمع آوری برف قبل از نشستن آن است ، هوشمندی و مدیریت مدیران برای مقابله با بحران مهم است.

اختصاصی همای گیلان/فرماندار شهرستان لاهیجان در جلسه ستاد بحران:
هنر مدیران هوشمند سازی هر چه تمام‌تر جمع آوری برف قبل از نشستن آن است ، هوشمندی و مدیریت مدیران برای مقابله با بحران مهم است.

مقرر شد :
حضور دستگاه و اعضای ستاد م
و ابزار از غروب چهارشنبه در فرمانداری

تهمیدات لازم در جهت تامین سوخت واحدهای تولیدی ،گلخانه ها مرغداری ها توسط جهاد کشاورزی

۵۰۰ هزار لیتر سوخت ذخیره شده است پمپ بنزین ها امشب پر خواهند شد .
در روز چهارشنبه همه واحدهای اصناف کاملاً باز بوده هیچ نانوایی تعطیل نمی باشد.

۴۲ واحد از نانوایی‌های شهرستان چند گانه سوز هستند
محدوده ی پمپ بنزین های داخل شهر ، بیمارستان ها انبار دسترسی هلال احمر در کوتاه‌ترین زمان ممکندراهشان باز باشد و
اقدامی توسط راهداری صورت گیرد که پمپ بنزین در خارج از شهر نیزراهشان باز بماند.

چهاردهمین جلسه ستاد بحران شهرستان لاهیجان به ریاست فرماندار در روز سه‌شنبه مورخ ۹۹/۱۲/۵در سالن اجتماعات فرمانداری این شهر برگزار شد .

بر اساس پیش‌بینی هواشناسی لارش برف در نواحی جلگه از اوایل صبح چهارشنبه شروع شدت فشارآن چهارشنبه شب تا عصر پنجشنبه می باشد و مقدار آن ۱۰ تا ۳۰ سانت پیش بینی شده است .

فرماندار شهرستان لاهیجان در چهاردهمین جلسه از ستاد بحران گفت :به واسطه ی اهمیت و حساسیت نزولات آسمانی محتمل و برحسب گزارش سازمان هواشناسی با تأکید بر مطالعات و تورق مصوبات اولین تا سیزدهمین جلسه ستاد بحران توسط مدیران گفت:

اگر جایی مصوبات مغفول ماندند توسط کارشناسات اجرایی شود زیرا چنانچه اگر تغافلی در کار باشد کار بسیار سخت خواهد شد.

وی اذعان داشت: ارتباط موثر مدیران ستاد بحران با بخشداران و شهرداران با حوزه های خصوصی پیمانکاران و ارتباط تنگاتنگ بخشداران و دهیاران نباید قطع شود که بیانگر تلفیق ساختار فکری و عملی اعضای ستاد است.

محمودی هنر مدیران را هوشمندی و درایت مدیریت بحران برشمرد و گفت: با هوشمندی هرچه تمام تر به جمع‌آوری و پاکسازی قبل از نشستن برف بر روی زمین اقدام شود این کار چه در روستا و چه در شهر نشان دهنده ی هوشمندی مدیران است .

فرماندار شهرستان لاهیجان ضمن تاکید بر باز بودن راه‌های اصلی گفت:

جاده های اصلی وبر فرعی مقدم هستند واز راهداری می خواهم که مسیر شادهسر به رودبنه را باز نگه دارند زیرا ۷۸ روستا از این راه عبور می‌کنند ،گریدر ها و لودر ها با تعامل با هم کار کنند ونانوایی ها از خدمت دریغ نورزندو حتماً به سوخت های چند گانه مجهز باشند.

خبرنگار:شقایق کیهان

با کانال همای خبر همراه باشیدhttp://@homaygilanir

About مدیر خبر1

Check Also

مسئول کانون فرهنگی و هنری باب الحوائج(ع) مسجد جمعه چالکیاسر: دو سال پیاپی کسب رتبه اول شهرستان در سامانه بچه‌های مسجد توسط کانون فرهنگی و هنری باب الحوائج(ع) مسجد جمعه چالکیاسر در استان گیلان

عابدینی گفت: کانون فرهنگی و هنری باب الحوائج(ع) مسجد جمعه چالکیاسر توانست دو سال پیاپی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *