فرماندار رضوانشهر تاکید کرد: داوطلبین انتخابات شوراهای روستا ثبت‌نام را به روزهای آخر موکول نکنند

محمود قاسمی به اتفاق معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری با حضور در محل بخشداری‌های مرکزی و بخش پره سر از محل ثبت نام داوطلبین شوراهای اسلامی روستاها بازدید کرد و افزود: انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی در ۹۴ روستای شهرستان رضوانشهر برگزار می‌گردد که از این تعداد،۴۵ روستا در بخش مرکزی و ۴۹ روستا در بخش پره سر واقع شده است.

همای گیلان/ محمود قاسمی به اتفاق معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری با حضور در محل بخشداری‌های مرکزی و بخش پره سر از محل ثبت نام داوطلبین شوراهای اسلامی روستاها بازدید کرد و افزود: انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی در ۹۴ روستای شهرستان رضوانشهر برگزار می‌گردد که از این تعداد، ۴۵ روستا در بخش مرکزی و ۴۹ روستا در بخش پره سر واقع شده است.

وی ادامه داد: تعداد شوراهای اسلامی ۵ نفره ۴ روستا که بخش مرکزی و پره سر هرکدام ۲ روستا و همچنین تعداد شوراهای ۳ نفره بخش مرکزی ۴۳ و بخش پره سر ۴۷ روستا می‌باشد.

رییس ستاد انتخابات شهرستان رضوانشهر با اشاره به روند ثبت نام از داوطلبان شرکت در انتخابات شورای اسلامی گفت: داوطلبان می‌توانند به چهار روش به صورت حضوری در بخشداری‌ها و به صورت غیر حضوری از طریق اپلکیشن و نرم‌افزار موبایلی و دفاتر پیشخوان دولت و کافی نت‌ها ثبت نام نمایند و کد رهگیری دریافت نمایند، که با توجه به شیوع ویروس کرونا به داوطلبان توصیه می‌گردد به صورت غیرحضوری ثبت نام نمایند و لزومی به مراجعه حضوری به بخشداری‌ها نیست و ضرورتی به تحویل فیزیکی مدارک نمی‌باشد.

وی افزود: با عنایت به اینکه تعداد روستاها زیاد است و قطعا داوطلبین هم تعدادشان زیاد خواهد شد از داوطلبین تقاضا می‌کنم که ثبت‌نام را به روزهای آخر موکول نکنند.

قاسمی تأکید کرد: دهیاران روستاها موظفند فارغ از وابستگی‌های قومی و جناحی به فرد و یا افراد مختلف، زمینه حضور روستائیان را در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شورای اسلامی را فراهم کنند

وی با تأکید بر سلامت و امنیت انتخابات ابراز امیدواری کرد: انتخابات امسال پشتوانه‌ای برای نظام است که باید سالم و قانونمند برگزار گردد و همه باید با بهره گیری از ظرفیت رسانه‌ها و گروه‌های اجتماعی با اطلاع‌رسانی دقیق و امید آفرینی در جامعه زمینه و بستر انتخاباتی پر شور و آگاهانه با مشارکت حداکثری را در جامعه فراهم نمائیم.

ثبت نام از داوطلبان عضویت در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا و تیره‌های عشایری از ساعت هشت صبح روز گذشته دوشنبه ۱۶ فروردین آغاز و تا ساعت ۱۸ روز یکشنبه مورخ۲۲ فروردین (به مدت ۷ روز) ادامه خواهد یافت.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا روز جمعه ۲۸ خردادماه امسال برگزار می‌شود.

با کانال همای خبر همراه باشید.http://@homaygilanir

About مدیر خبر1

Check Also

وعده دیگری که جامه عمل پوشید؛ به کارگیری بهینه نرده های جمع آوری شده از بلوار امام خمینی (ره) رشت در نقاط پر مخاطره رشت

همای گیلان به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *