شهرداری رشت از ارزیابی عملکردش توسط شهروندان استقبال خواهد کرد

همای گیلان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی می رشت، «سید محمد احمدی شهردار رشت» در جلسه تجلیل از پاکبانان نمونه با اعلام این خبر گفت: به اعتقاد من اگر امتیازی به پاکبانان عزیز داده می‌شود همانند این است که شهرداری امتیازی کسب کرده و به بیان دیگر مجموعه خدماتی که توسط این دسته از نیروهای زحمتکش ارائه می‌ گردد برای ما بسیار ارزشمند و حائز اهمیت است.

احمدی با بیان اینکه باید در جهت کاهش زباله و تفکیک آن از مبداء به اقدامات آموزشی پرداخت تصریح کرد: یکی از بدیهی‌ترین مسائلی که مردم، شهرداری را با آن ارزیابی می‌کنند و عملکردش را مورد سنجش قرار می‌دهند بحث نظافت و پاکیزگی شهر، جمع‌آوری و ساماندهی و دفن اصولی زباله است.

وی با اشاره به اینکه با توجه به افزایش جمعیت شهر رشت  تولید زباله نیز روز به روز در حال افزایش است عنوان کرد: قصد دارم تا زمانی که شهردار رشت هستم در درجه نخست نگاهم به پاکبانان عزیز باشد و بتوانم به نحو درست از حق و حقوق این قشر خدوم دفاع کنم.

شهردار رشت تعامل و همکاری دوسویه شهرداری و نیروهای پاکبانان را مورد تاکید قرار داد و یادآور شد: تلاش داریم در سایه این همدلی و مشارکت، نسبت به پرداخت  مطالبات پاکبانان که از گذشته باقی مانده است اقدام کنیم.

احمدی افزایش مشارکت مردم و شهروندان در اموری مانند انتخاب پاکبانان نمونه را راهکاری انگیزشی برای داشتن شهری زیباتر و بهتر دانست و اضافه کرد: ما از ارزیابی عملکرد شهرداری رشت در حوزه‌های مختلف توسط مردم استقبال کرده و برای آن ارزش قائلیم.

وی با بیان اینکه زباله‌های بالغ بر ۳۰۰هزار خانوار توسط نیروهای پاکبان شهرداری رشت جمع‌آوری می‌‌شود افزود: اگر مردم پاکبانان نمونه شهر رشت را انتخاب کرده‌اند نشان می‌دهد حتما این نیروها در انجام وظیفه شان مزیت  خاصی داشته‌اند

با کانال همای خبر همراه باشید.http://@homaygilanir

About مدیر خبر1

Check Also

وعده دیگری که جامه عمل پوشید؛ به کارگیری بهینه نرده های جمع آوری شده از بلوار امام خمینی (ره) رشت در نقاط پر مخاطره رشت

همای گیلان به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *