به ریاست فرماندار لاهیجان و باحضور مدیرکل اطلاعات استان: اولین جلسه شورای اداری سال جاری برگزار شد

همای گیلان به نقل ازپایگاه اطلاع رسانی فرمانداری لاهیجان؛ یونس محمودی در نشست شورای اداری شهرستان لاهیجان که با حضور مدیرکل اطلاعات استان برگزار شد، اظهار داشت: اولویت در موضوع تحقق سیاست های حاکمیتی امنیت است.

وی وفاق و همدلی میان قوای سه گانه نظام را عامل موفقیت در زمینه های مختلف دانست و گفت: یکی از اتفاقات و عناصر مهم کشور جمهوری اسلامی ایران در سال جدید، روز ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ و برگزاری انتخابات است.

نماینده عالی دولت در لاهیجان با بیان اینکه مردم عزیز ایران اسلامی در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، مشارکتی فعالانه خواهند داشت، خاطر نشان کرد: در انتخابات ۱۴۰۰، مردم خالق اثری دیگر در تاریخ ایران خواهند بود و دشمنان را مایوس و ناامید خواهند کرد.

محمودی با بیان اینکه دشمن در تلاش است تا با پمپاژ یاس و ناامیدی مردم را دلسرد کند، گفت: ایجاد نا امنی از مهمترین سیاست های دشمن است.

وی به وضعیت بسیار خطرناک و شیب رو به بالای ابتلا به کرونا در لاهیجان گفت: امیدواریم تا با همکاری مردم در آستانه ماه مبارک رمضان بر این بیماری فائق آییم.

فرماندار لاهیجان به رتبه دوم لاهیجان در ایجاد اشتغال در سطح استان گیلان در سال ۹۹ خبر داد و گفت: با همت مدیران دستگاه های اجرایی، شهرستان لاهیجان موفق به انجام ۲۳۲ درصد بیشتر از تعهدات خود گردید.

محمودی به موئلفه های اصلی برگزاری انتخابات اشاره کرد و گفت: بی طرفی هیات های اجرایی، نظارت و شورای تامین و مدیران شهرستانی در انتخابات یک اصل است.

وی با اشاره به ممنوعیت استفاده از امکانات دولتی در انتخابات، اذعان داشت: بررسی صلاحیت های داوطلبین انتخابات شوراهای اسلامی شهر در دستور کار و در حال انجام است.

فرماندار لاهیجان خاطر نشان کرد: نام‌نویسی از داوطلبان انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا نیز تا یکشنبه ۲۲ فروردین ادامه دارد.

با کانال همای خبر همراه باشید.http://@homaygilanir

About مدیر خبر1

Check Also

وعده دیگری که جامه عمل پوشید؛ به کارگیری بهینه نرده های جمع آوری شده از بلوار امام خمینی (ره) رشت در نقاط پر مخاطره رشت

همای گیلان به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *