شهردار لاهیجان از باز بودن تمام معابر اصلی شهر خبر داد

همای گیلان: سعید آگشته در گفت و گویی افزود: با تلاش شبانه روزی اعضای ستاد بحران شهرداری و به رغم بارش شدید بیش از ۶٠ سانتی متری برف هم اکنون همه خیابانها و معابر اصلی شهر لاهیجان باز است.
وی اضافه کرد: بارش برفی که از صبح جمعه در لاهیجان آغاز شده بود در بامداد شنبه شدت یافت اما با تلاش های صورت گرفته و عملیات های متعدد،همه معابر اصلی شهر باز است.


آگشته گفت: نیروهای عملیاتی با تعداد ٢٠ دستگاه ماشین آلات سنگین شامل لودر، بیل بکهو، بکهو لودر، گریدر،بیل مکانیکی در سطح شهر مشغول عملیات برف روبی هستند تا از انسداد معابر جلوگیری کنند.
آگشته افزود: تعداد بیش از ٢۵٠نفر از نیروهای واحد های مختلف شهرداری نیز برای اجرای ماموریت های ستاد بحران شهرداری مشغول وظائف محوله هستند.
وی اضافه کرد: بخشی از نیروهای شهرداری نیز در سطح شهر مشغول برف روبی از درختان و تأسیسات شهری هستند.
وی افزود: فرماندار محترم لاهیجان نیز به عنوان رئیس ستاد بحران شهرستان و اعضای شورای إسلامی شهر نیز از نزدیک در جریان فعالیت های شهرداری قرار دارند تا مجموعه اقدامات صورت گرفته موجب رضایت مردم قرار گیرد.
شهردار لاهیجان اضافه کرد: همه مدیران و کارکنان شهرداری از ابتدای بارش برف در ستاد بحران شهرداری و در سطح شهر مشغول هستند تا شهروندان از زیبایی های برف استفاده کنند./کمیته اطلاع رسانی

About سردبیر ارشد

Check Also

وعده دیگری که جامه عمل پوشید؛ به کارگیری بهینه نرده های جمع آوری شده از بلوار امام خمینی (ره) رشت در نقاط پر مخاطره رشت

همای گیلان به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، …