سرخط خبرها
خانه » اسلایدشو » بیانیه خانه مطبوعات استان گیلان بمناسبت ۲۲ بهمن، سالروز پیروزی انقلاب

بیانیه خانه مطبوعات استان گیلان بمناسبت ۲۲ بهمن، سالروز پیروزی انقلاب

Print Friendly, PDF & Email

اختصاصی همای گیلان: ماه بهمن یاد آورد اتحاد، انسجام، یکدلی، یکرنگی، وحدت، ایثار و از خودگذشتگی انسانهایی است که سی و نه سال پیش با حضور بی نظیر و چشمگیرشان انقلاب اسلامی ایران را به ثمر نشاندند و این حضور و همراهی در طی تمام این سالها ادامه و استمرار داشته ودارد.

امسال در شرایطی پیروزی انقلاب را جشن می گیریم که کشورمان در عرصه های مختلف علمی، اجتماعی ،سیاسی، فرهنگی و… دستاوردهای بزرگ و ارزشمندی را به واسطه همت و تلاش مضاعف فرد فرد ملت فهیم و قدرشناسی کشورمان بدست آورده و آن را به نسل فعلی و نسل های آینده نیز منتقل کرده است.
دستاوردهای حساس و مهمی مثل دستاورد های هسته ای و ماهواره ای که امروزه در سایه بصیرت و تدابیر حکیمانه رهبر فرزانه و تلاش های مجاهدان عرصه های مختلف، شکوفایی و بالندگی آنرا به نظاره نشسته ایم.

در این برهه حساس که شیطنت ها و دشمنی های استکبار و در رأس آن ها آمریکای جنایتکار و صهیونیسم غاصب به اوج خود رسیده، گام های استوار و اتحاد و انسجام ملی اقشار مختلف مردم همچون گذشته با حضور پر شور و میلیونی در راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن نمایان خواهد شد و ضمن تجدید میثاق با آرمان های والای امام خمینی ( ره) یأس و ناامیدی برای دشمنان اسلام را به ارمغان خواهد آورد.
از این رو جامعه مطبوعاتی و رسانه ای استان گیلان در سی ونهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در راه توسعه وتداوم فرهنگ اسلامی با شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن، اراده ، اقتدار و وفاداری خود به انقلاب و آرمان های امام راحل را به نمایش خواهند گذاشت.

خانه مطبوعات استان گیلان

با کانال همای خبر همراه باشید

همچنین ببینید

اسامی ۹۶ نماینده «مخالف» لایحه الحاق ایران به CFT/گیلان چهار نماینده

همای گیلان:اسامی ۹۶ نماینده «مخالف» لایحه الحاق ایران به CFT به شرح زیر است: ۱-حمیدرضا ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.