سرخط خبرها
خانه » اسلایدشو » بیانیه خانه مطبوعات استان گیلان بمناسبت ۲۲ بهمن، سالروز پیروزی انقلاب

بیانیه خانه مطبوعات استان گیلان بمناسبت ۲۲ بهمن، سالروز پیروزی انقلاب

Print Friendly, PDF & Email

اختصاصی همای گیلان: ماه بهمن یاد آورد اتحاد، انسجام، یکدلی، یکرنگی، وحدت، ایثار و از خودگذشتگی انسانهایی است که سی و نه سال پیش با حضور بی نظیر و چشمگیرشان انقلاب اسلامی ایران را به ثمر نشاندند و این حضور و همراهی در طی تمام این سالها ادامه و استمرار داشته ودارد.

امسال در شرایطی پیروزی انقلاب را جشن می گیریم که کشورمان در عرصه های مختلف علمی، اجتماعی ،سیاسی، فرهنگی و… دستاوردهای بزرگ و ارزشمندی را به واسطه همت و تلاش مضاعف فرد فرد ملت فهیم و قدرشناسی کشورمان بدست آورده و آن را به نسل فعلی و نسل های آینده نیز منتقل کرده است.
دستاوردهای حساس و مهمی مثل دستاورد های هسته ای و ماهواره ای که امروزه در سایه بصیرت و تدابیر حکیمانه رهبر فرزانه و تلاش های مجاهدان عرصه های مختلف، شکوفایی و بالندگی آنرا به نظاره نشسته ایم.

در این برهه حساس که شیطنت ها و دشمنی های استکبار و در رأس آن ها آمریکای جنایتکار و صهیونیسم غاصب به اوج خود رسیده، گام های استوار و اتحاد و انسجام ملی اقشار مختلف مردم همچون گذشته با حضور پر شور و میلیونی در راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن نمایان خواهد شد و ضمن تجدید میثاق با آرمان های والای امام خمینی ( ره) یأس و ناامیدی برای دشمنان اسلام را به ارمغان خواهد آورد.
از این رو جامعه مطبوعاتی و رسانه ای استان گیلان در سی ونهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در راه توسعه وتداوم فرهنگ اسلامی با شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن، اراده ، اقتدار و وفاداری خود به انقلاب و آرمان های امام راحل را به نمایش خواهند گذاشت.

خانه مطبوعات استان گیلان

با کانال همای خبر همراه باشید

همچنین ببینید

یادواره شهدای والامقام روستای امیر اباد بخش رودبنه برگزارشد

عصر پنجشنبه یادواره شهدای والامقام روستای امیر اباد بخش رودبنه در مسجد حضرت ابوالفضل این ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.