سرخط خبرها
خانه » اخبار » پیام تقدیر و تشکر روابط عمومی فرمانداری لاهیجان، از زحمات اصحاب_رسانه در دهه مبارک فجر

پیام تقدیر و تشکر روابط عمومی فرمانداری لاهیجان، از زحمات اصحاب_رسانه در دهه مبارک فجر

Print Friendly, PDF & Email

متن پیام به شرح ذیل میباشد:

همواره نقش اصحاب محترم رسانه در آگاه سازی جامعه بی نظیر بوده و بی‌شک آگاهی از شیوه های نوین ارتباطی و اطلاع‌ رسانی و همچنین التزام به آن نیز ضرورت هایی را به همراه دارد که از جمله مهمترین این ضرورتها، اخلاق‌ مداری، امانت ‌داری و ارزش ‌آفرینی می باشد.

در این میان خبرنگاران، عکاسان و رسانه‌های گروهی از صدا و سیما گرفته تا خبرگزاری ها، سایت ها و شبکه های اجتماعی، در طول ایام دهه مبارک فجر در کنار روابط عمومی فرمانداری، تلاشی کم نظیر و بی بدیل داشتند تا اخبار افتتاح پروژه ها را در سریع ترین زمان ممکن به صورت مستقیم در اختیار مخاطبان قرار دهند.

صفحات خبرگزاری ها و روزنامه ها و پایگاه های خبری سرشار از واژگان زیبای امت ولایت مدار لاهیجان شد و بار دیگر وحدت ملّی و انسجام اسلامی را به جهانیان نمایاند و عصر بیداری را آشکارتر ساخت.

در طول ۳۹ سال عمر پربرکت انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی همواره رسانه‌ها در تمامی صحنه‌ها حضور فعال داشته‌ و در مسیر تحقق اهداف والای نظام جمهوری اسلامی تلاش کرده‌اند.

تلاش شما عزیزان هرگز قابل وصف و تقدیر نخواهد بود؛ اما در راستای انجام وظیفه ضروری است از این همراهی تشکر و قدردانی نموده و به پاس انعکاس اخبار دقیق و اطلاع رسانی مناسب، سپاسگزار شما باشیم و امیدوار به اینکه همچون همیشه در تمامی عرصه ها #همدل و #همراه کنارمان باشید.

با کانال همای خبر همراه باشید

همچنین ببینید

فرصت سازی یا فرصت سوزی در دانشگاه پیام نور

  همای گیلان، در روزگاران اخیر که کشتی پیام نور در دریای مواج و پر ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.