سرخط خبرها
خانه » اخبار » فرماندار رودسر: چهارشنبه سوری؛ جشن پیوند مهر و دوستی ایرانیان است/ توصیه می شود این جشن با محوریت خانواده ها برگزار شود

فرماندار رودسر: چهارشنبه سوری؛ جشن پیوند مهر و دوستی ایرانیان است/ توصیه می شود این جشن با محوریت خانواده ها برگزار شود

Print Friendly, PDF & Email

 فرماندار رودسر گفت: آئین چهارشنبه سوری به جشن مهر و دوستی ایرانیان ملقب است و توصیه می شود با محوریت خانواده ها برگزار شود و نوجوانان و جوانان از تجمع در میدان ها پرهیز کنند.

همای گیلان،علی وارسته بهدانی روز دوشنبه در مصاحبه با خبرنگاران افزود: شهرداران و دهیاران می توانند با اجرای برنامه های شاد و مفرح نسبت به کنترل و مدیریت اقدامات خودجوشانه و خطرناک جوانان و نوجوانان در این روز اقدام کنند .

➖وی افزود :خانواده ها نیز باید فرزندان خود را در چهارشنبه آخر سال کنترل کنند و با تهیه وسایل آتش‌ بازی بی‌ خطر، به شادی در کنار آنها بپردازند .
➖وی با تاکید به عزم و اراده همگانی در مدیریت چهارشنبه سوری گفت : همکاری شهرداری، آتش نشانی و اتاق اصناف با نیروی انتظامی در روز چهارشنبه سوری می تواند به مدیریت هر چه بهتر این روز کمک شایان توجهی داشته باشد .
➖فرماندار رودسر همچنین از اولیای دانش‌آموزان خواست تا نظارت لازم بر دانش آموزان را داشته باشند

➖علی وارسته بهدانی افزود: جوانان باید خودکنترلی داشته باشند تا کمترین آسیب‌ها را شاهد باشیم.
➖وی گفت: چهارشنبه ‌سوری از سنت‌ های دیرینه مردم است و با رعایت نکات ایمنی و پرهیز از مواد محترقه خطرناک، می‌ توان لحظات شیرین و پرخاطره ‌ای را برای خانواده ها رقم زد.

با کانال همای خبر همراه باشید

همچنین ببینید

افزایش بی‌صدای تعرفه تلفن همراه

همای گیلان، در حالی که اپراتور اول تلفن همراه تعرفه‌ی تماس‌های درون و برون شبکه‌ای خود ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.