خانه / اسلایدشو / انتصاب جوان ترین مدیر امور آبفار شهرستان های گیلان در سیاهکل

انتصاب جوان ترین مدیر امور آبفار شهرستان های گیلان در سیاهکل

Print Friendly, PDF & Email

جوان ترین مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان های گیلان، امروز در سیاهکل منصوب و معرفی شد.

اختصاصی همای گیلان، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان دقایقی قبل در جمع کارکنان امور آبفار سیاهکل با قدردانی از زحمات چندین ساله یاسر علیزاده مدیر پیشین این امور، گفت: خدمات رسانی آب شرب به روستاییان این شهرستان با توجه به بافت جغرافیایی آن دشوار و حساس است.
محبعلی رنج ور، با اشاره به اینکه روستاهای شهرستان سیاهکل همواره در فصول گرم سال با تنش آبی مواجه اند، افزود: باید تدابیری جهت پایداری تامین آب شرب این روستاها اتخاذ گردد.
وی، با بیان مشکلاتی که در حوزه های مختلف خدمات رسانی به روستاها وجود دارد، از مدیر جدید و کارکنان امور آبفار سیاهکل خواست، با جدیت پیگیر مطالبات بحق روستاییان در حوزه آب شرب باشند.
رنج ور، با تاکید بر تامین آب شرب سالم و با کیفیت روستاهای سیاهکل، گفت: مجموعه آبفار این شهرستان از هیچ تلاشی در این زمینه فروگذار نکند.
به گزارش روابط عمومی شرکت آبفار گیلان؛ امروز در این آئین، مقداد ابراهیمی ثابت بعنوان مدیر جدید امور آبفار شهرستان سیاهکل جایگزین یاسر علیزاده شد.
ابراهیمی متولد سال ۱۳۶۵ در شهر لنگرود و دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس مهندسی مکانیک است.
وی، در سال ۹۴ پس از قبولی در آزمون استخدامی وزارت نیرو در رشته بهره برداری تاسیسات آبرسانی، بعنوان مسئول پشتیبانی و بهره برداری امور آبفارسیاهکل مشغول بکار شد.
ابراهیمی قبل از آن نیز به مدت ۳ سال در شرکت آبفای شهری گیلان فعالیت داشت.

?روزانه جدیدترین اخبار شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان را روی پرتال الکترونیکی این شرکت به آدرس www.guilan-abfar.ir مشاهده نمایید.

با کانال همای خبر همراه باشید

درباره ی سجاد حراتی

همچنین ببینید

افتتاح استخر پرورش ماهی در روستای اشکجهانپهلوی سیاهکل

در دومین روز هفته دولت استخر پرورش ماهی در روستای اشکجهانپهلو افتتاح گردید . اختصاصی ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.