خانه / اسلایدشو / یاسر علیزاده پس از تودیع در شرکت ابفار سیاهکل گفت: جمع آوری آب رسانی سیار با تانکر و احداٽ چندین پمپاژ از جمله مهمترین اقدامات طی چهار سال بود

یاسر علیزاده پس از تودیع در شرکت ابفار سیاهکل گفت: جمع آوری آب رسانی سیار با تانکر و احداٽ چندین پمپاژ از جمله مهمترین اقدامات طی چهار سال بود

Print Friendly, PDF & Email

اختصاصی همای گیلان: یاسر علیزاده مدیر اسبق امور آبفار شهرستان سیاهکل پس از تودیع بیان کرد: ۱۶ سال سابقه کار در شرکت آبفار شهرستان سیاهکل دارم که چهار سال آخر آن بعنوان خادم مردم محترم شهرستان در مسند مدیریت بودم و سعی نمودم با تمام توان جهت رفع معضلات در بخش آبرسانی به روستائیان شریف سیاهکل به کمک همکاران عزیز اقدام نمایم.
وی در ادامه افزود: کمبود منابع مالی، فرسودگی زیر ساختها از ضعف و کاستی های شهرستان سیاهکل می باشد و امیدوارم در آینده نگاه ویژه تری به این شهرستان گردد.
سرپرست سابق امور آبفار سیاهکل با بیان این موضوع که در بدو شروع بکار مدیریتی در سال ۹۲، آبرسانی به بیش از سی روستای بخش مرکزی و دیلمان توسط سه دستگاه کامیون حامل تانکر بصورت سیار صورت میگرفت اظهار کرد: با کمک مسئولین ، همکاران و مردم عزیز در کمتر از دو سال با اقدامات مناسب بیش از نود درصد مشکلات روستاهای مذکور رفع شده و آبرسانی سیار و هزینه های مورد نظر آن کاملا قطع گردید.
وی به برخی از اقدامات انجام گرفته طی ۴ سال مدیریت خود اشاره داشت و عنوان نمود: احداث ایستگاه پمپاژ جهت رفع کمبود آب روستای چالشم، بهسازی چشمه و لوله گذاری بطول سه کیلومتر جهت رفع کمبود آب روستای ملکرود، افزایش قدرت پمپ و متعلقات آن جهت رفع کمبود آب روستاهای رادارپشته و دوستلات و احداث دو باب ایستگاه پمپاژ و لوله گذاری بطول یک کیلومتر جهت رفع کمبود آب روستاهای فشتال و لیشک و همچنین احداث ایستگاه پمپاژ جهت آبرسانی به منطقه دزدک از جمله کارهای انجام گرفته می باشند.

یاسر علیزاده بیان کرد: جهت رفع کمبود آب روستاهای دهبنه، کلاهدوزمحله، سیاهکل محله و سپردان لوله گذاری بطول دو کیلومتر اجرا گردید.
وی اضافه کرد: افزایش قدرت پمپ و متعلقات آن جهت رفع کمبود آب روستاهای للم و کدوبنک، احداث ایستگاه پمپاژ جهت رفع کمبود آب روستای خورتاب چوشل، احداث ایستگاه پمپاژ جهت رفع کمبود آب روستای کلسرای چوشل، احداث یک باب مخزن ۵۰ مترمکعبی و لوله گذاری بطول ۳ کیلومتر جهت آبرسانی به روستای بورپشته سر و احداث ایستگاه پمپاژ جهت رفع کمبود آب روستای موشا از دیگر اقدامات طی دوره مدیریت می باشند.

وی تاکید کرد: لوله گذاری بطول دو کیلومتر در روستای لیش که در سال جاری اعتباری بالغ بر ۲۵۰۰ میلیون ریال دارد و روستاهای لیش، کرف پشته گالشی، مهربن را که با کمبود شدید آب مواجه هستند از این معضل رهایی یابند.

وی به لوله گذاری بطول سه کیلومتر در روستاهای سوتگوابر ،کاشکی و سه چکه اشاره ای کرد و اذعان داشت: مقدار پنج کیلومتر از آن باقی مانده است و در صورت تخصیص اعتبار در سال جاری انجام خواهد گرفت و مردم عزیز این مناطق از کمبود آب آسوده خاطر میشوند.

سرپرست اسبق امور آبفار شهرستان سیاهکل گفت: افزایش قدرت پمپ و متعلقات آن جهت رفع کمبود آب مجتمع چوشل(۱۷روستا) که در سال جاری نیز اعتباری بالغ بر ۲۰۰۰میلیون ریال دارد که اقداماتی همچون بهسازی چشمه و لوله گذاری بطول سه کیلومتر در منطقه ازبرم انجام میگیرد.

وی با عنوان این مطلب که لوله گذاری بطول پنج کیلومتر از چشمه گلپر لونک به مناطق توتکی، کلنادان، اشکجانپهلو،لمش و مهربن مشکل کمبود آب این روستاها را حل نموده است به سایر اقدامات نیز اشاره کرد و گفت: احداث ایستگاه پمپاژ جهت رفع کمبود آب مجتمع توتکی، بهسازی چشمه و لوله گذاری بطول یک و نیم کیلومتر جهت رفع کمبود آب روستای گاوکول، بهسازی چشمه و لوله گذاری بطول یک کیلومتر جهت رفع کمبود آب روستای گیل بام، لوله گذاری بطول دو و نیم کیلومتر جهت آبرسانی به روستای رودبارسرا، لوله گذاری بطول بیش از چهار کیلومتر جهت آبرسانی به روستای کمنی که ادامه کار در حال اجرا میباشد از نمونه اقدامات می باشند

وی در ادامه اضافه کرد: تعویض لوله بطول چهار کیلومتر در روستای جلیسه، احداث مخزن ۱۰۰ متر مکعبی در روستای ملامحله(پیشرفت فیزیکی ۷۰درصد)، احداث مخزن ۳۰۰مترمکعبی در روستای پیرکوه جهت رفع کمبود آب روستاهای پیرکوه علیا، پیرکوه سفلی، ملامحله و کلاک، لوله گذاری بطول دو کیلومتر، خرید و نصب پمپ جهت رفع کمبود آب روستای کلاک(پیشرفت فیزیکی بیش از ۹۰ درصد)، لوله گذاری بطول یک و نیم کیلومتر در روستای چمچال که مقدار یک کیلومتر خط انتقال باقی مانده در سال جاری در صورت تخصیص اعتبار انجام میگیرد و مشکل کمبود آب روستای مذکور حل میشود، از کارهای انجام گرفته می باشند.
یاسر علیزاده تصریح کرد: احداث یک باب مخزن ۵۰۰ متر مکعبی و احداث ایستگاه پمپاژ در منطقه چاکرود جهت رفع کمبود آب روستاهای چاکرود، بن زمین، پیرکوه علیا و سفلی، ملامحله، کلاک، گرماور، گولک و میکال، احداث مخزن ۲۰۰ مترمکعبی و لوله گذاری بطول دو و نیم کیلومتر جهت رفع کمبود آب روستای میکال از جمله اقدامات هستند.

وی به موارد پایانی اشاره کرد و عنوان نمود: تعویض شبکه داخلی روستای میکال بطول پنج کیلومتر و همچنین تعویض شبکه داخلی روستای گولک بطول هفت کیلومتر توسط پیمانکار در حال اجرا میباشند.
وی تاکید کرد: تعویض بیش از بیست مورد الکتروپمپ و موتور در روستاهای تحت پوشش نیز انجام گرفته شده است.

یاسر علیزاده در خصوص فعالیت ها و اقدامات گفت: کارها و فعالیت های فوق وظیفه سازمانی بوده و در برابر مهر و محبت و اعتمادی که مردم عزیز شهر و دیارم به بنده داشتند بسیار کم و ناچیز بودند.
وی عنوان نمود: قابل ذکر است در اکثر موارد دهیاران، شوراها و مردم عزیز روستاهای مذکور همکاری فراوان و چشمگیری داشتند که مطمنا بدون کمک این بزرگواران انجام کارها سخت و یا در برخی موارد غیر قابل انجام بودند.

وی ضمن تقدیر و تشکر از پرسنل امور آبفار سیاهکل، مدیر عامل محترم و معاونین ایشان و همچنین مسئولین شهرستانی گفت: امیدوارم در ادامه کار که در ستاد مرکزی شرکت آبفار گیلان مشغول خدمت خواهم شد بتوانم در جبران کاستی هایی که نسبت به شهرمان سیاهکل داشتم با کمک مدیران محترم عالی مثمرثمر باشم.
وی در پایان بیان کرد: آرزوی توفیق برای دوست، برادر و همکار عزیزم آقای مقداد ابراهیمی از خداوند منان آرزومندم و با توجه به تخصص، تعهد و تجاربی که از ایشان اطلاع دارم مطمنم در امورات محوله همچون گذشته موفق و موئید میگردند.
خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود باشی و ما رستگار.

با کانال همای خبر همراه باشید

درباره ی سجاد حراتی

همچنین ببینید

نشست خبری که بوی خداحافظی از ریاست اداره گاز لاهیجان می دهد

رئیس اداره گاز لاهیجان دراین نشست خبری ضمن تشکر از اصحاب رسانه به جهت پوشش ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.