سرخط خبرها
خانه » اسلایدشو » اولین نشست یاوران جمعیت بانوان فرهیخته شهرستان های تابعه استان گیلان برگزار شد

اولین نشست یاوران جمعیت بانوان فرهیخته شهرستان های تابعه استان گیلان برگزار شد

Print Friendly, PDF & Email

اختصاصی همای گیلان – اولین نشست یاوران جمعیت بانوان فرهیخته در تاریخ دهم اردیبهشت ۹۷ باحضور جمعی از نمایندگان خواهران فرهیخته شهرستانهای تابعه استان گیلان در محل سازمان تبلیغات اسلامی استان در رشت برگزار گردید.

در این نشست بانو آلیانی، دبیر جمعیت بانوان فرهیخته استان، ضمن خیر مقدم به خواهران حاضر در جلسه، هدف از نشست را بیان نمود.

در ادامه این جلسه حجت الاسلام والمسلمین گلمیرزاده معاونت فرهنگی و آموزشی اداره تبلیغات اسلامی استان گیلان توجه به آینده و کادرسازی را لازمه استمرار فرهنگ انقلاب اسلامی در شرایط کنونی عنوان نمود و باتوجه به منویات مقام معظم رهبری در خصوص سیاست های کلی خانواده، توجه به خانواده را بعنوان واحد بنیادی جامعه اسلامی و کانون رشد و تعالی انسان و اعتلای معنوی کشور، در مقابله با آسیب های اجتماعی بسیار مهم و اساسی دانست.
در ادامه جلسه نیزخانم شادمان رضاماسوله، رئیس جمعیت بانوان فرهیخته، ضمن تشریح اهداف جمعیت در جذب پلکانی و چگونگی کادرسازی و به عرصه آوردن اثربخش زنان در حوزه های فرهنگی – مذهبی و همچنین نحوه ی فعالیت یاوران جمعیت بانوان فرهیخته در سطح شهرستانها توضیح داد. در این جلسه به سوالات حاضرین در خصوص شرایط عضویت خواهران یاور جمعیت پاسخ داده شد و برنامه های آتی جمعیت مطرح گردید.

با کانال همای خبر همراه باشید

همچنین ببینید

خیرین بهترین انسانهای روی زمین هستند/تشکر از بنیاد خیرین دکتر آراسته پور

اختصاصی همای گیلان، به راستی پس از مرگ انسان، فقط دو چیز به انسان میرسد: ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.