سرخط خبرها
خانه » اخبار » دوره جدید آموزش مقدماتی آتش نشانی، داوطلبین آقا و خانم در سال ۹۷ آغاز شد

دوره جدید آموزش مقدماتی آتش نشانی، داوطلبین آقا و خانم در سال ۹۷ آغاز شد

Print Friendly, PDF & Email


به گزارش همای گیلان -نقل از تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت-سومین دوره آموزش آتش نشانان داوطلب در سال ۹۷ صبح امروز یکشنبه ۲۱ مرداد در سالن اجتماعات سازمان آتش نشانی واقع در میدان انتظام”رازی” آغاز شد.

حبیب موحدی مدیر آموزش و پیشگیری سازمان آتش نشانی رشت با بیان اینکه حضور اقشار مختلف در این دوره از آموزش ها بطور رایگان می باشد، افزود: در راستای یکی از اهداف سازمان آتش نشانی مبنی بر توسعه و ارتقای آموزش های عمومی ایمنی به جهت بالابردن سطح اطلاعات ایمنی شهروندان؛ دوره جدید آموزش ایمنی و آتش نشانی که شامل دروس مختلف در زمینه آشنایی با سازمان و اهداف آن، اصول و مبانی حریق، خاموش کننده های دستی، ایمنی گاز، لوله های نواری آبرسان، تجهیزات آتش نشانی، کمک های اولیه و حمل مصدوم، اطفای حریق به صورت تئوری و عملی آموزش داده خواهد شد.

وی در ادامه گفت: اهمیت آموزش و ترویج فرهنگ ایمنی بر هیچ کس پوشیده نیست و مهمترین عامل در پیشگیری به موقع از حوادث و وقایع ناگوار، دانش صحیح ایمنی شهروندان است.

همین گزارش حاکی است: در پایان دوره پس از برگزاری آزمون عملی و تئوری به افرادی که این دوره را با موفقیت سپری کنند گواهینامه مقدماتی آتش نشانی اهدا خواهد شد.

با کانال همای خبر همراه باشید

همچنین ببینید

برای همدردی و درخواست کمک به سیل زدگان استان گلستان؛ چو عضوی بدرد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار…/علی کریمی پاشاکی

همای گیلان، استان گلستان و شرق استان مازندران و مردمان فهیم و شریف شان،اعضای عزیز ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.