سرخط خبرها
خانه » اخبار » دوره جدید آموزش مقدماتی آتش نشانی، داوطلبین آقا و خانم در سال ۹۷ آغاز شد

دوره جدید آموزش مقدماتی آتش نشانی، داوطلبین آقا و خانم در سال ۹۷ آغاز شد

Print Friendly, PDF & Email


به گزارش همای گیلان -نقل از تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت-سومین دوره آموزش آتش نشانان داوطلب در سال ۹۷ صبح امروز یکشنبه ۲۱ مرداد در سالن اجتماعات سازمان آتش نشانی واقع در میدان انتظام”رازی” آغاز شد.

حبیب موحدی مدیر آموزش و پیشگیری سازمان آتش نشانی رشت با بیان اینکه حضور اقشار مختلف در این دوره از آموزش ها بطور رایگان می باشد، افزود: در راستای یکی از اهداف سازمان آتش نشانی مبنی بر توسعه و ارتقای آموزش های عمومی ایمنی به جهت بالابردن سطح اطلاعات ایمنی شهروندان؛ دوره جدید آموزش ایمنی و آتش نشانی که شامل دروس مختلف در زمینه آشنایی با سازمان و اهداف آن، اصول و مبانی حریق، خاموش کننده های دستی، ایمنی گاز، لوله های نواری آبرسان، تجهیزات آتش نشانی، کمک های اولیه و حمل مصدوم، اطفای حریق به صورت تئوری و عملی آموزش داده خواهد شد.

وی در ادامه گفت: اهمیت آموزش و ترویج فرهنگ ایمنی بر هیچ کس پوشیده نیست و مهمترین عامل در پیشگیری به موقع از حوادث و وقایع ناگوار، دانش صحیح ایمنی شهروندان است.

همین گزارش حاکی است: در پایان دوره پس از برگزاری آزمون عملی و تئوری به افرادی که این دوره را با موفقیت سپری کنند گواهینامه مقدماتی آتش نشانی اهدا خواهد شد.

با کانال همای خبر همراه باشید

همچنین ببینید

دیدار مدیرعامل ومدیربحران آبفار با مدیرکل بحران استانداری

همای گیلان، صبح امروزمهندس رنج ورمدیرعامل آبفاراستان گیلان به همراه مهندس علیزاده مدیراداره بحران وپدافندغیرعامل ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.