سرخط خبرها
خانه » اسلایدشو » سرپرست فرمانداری لنگرود: معلولان الگوهای اراده برای جامعه هستند

سرپرست فرمانداری لنگرود: معلولان الگوهای اراده برای جامعه هستند

Print Friendly, PDF & Email

اختصاصی همای گیلان، به مناسبت روز جهانی معلولان سرپرست فرمانداری شهردار، رئیس بهزیستی بخشدار بخش مرکزی لنگرود از آسایشگاه معلولین شهید محمد پور لیلاکوه بازدید و از معلولین دلجویی کردند .
محمد رنجبر، سرپرست فرمانداری لنگرود در حاشیه این بازدید طی گفتگویی با خبرنگار ما با بیان اینکه بسیاری از معلولین با وجود محدودیت های جسمی دست به کارهای بزرگ و مثال زدنی می زنند، از این قشر به عنوان افرادی که الگوهای اراده در جامعه هستند، نام برد.
وی افزود: معلولان توانمند الگوی کسانی هستند که با وجود سلامت جسمی و سرمایه هنوز نتوانسته اند شایستگی ها و توانمندهای خود را به اثبات برسانند.
وی در ادامه بر مناسب سازی فضاهای عمومی برای استفاده معلولان تاکید کرد و گفت: معلولان باید در استفاده از امکانات عمومی و رفت و آمد در سطح معابر دچار مشکل و دغدغه نباشند.
رنجبر خاطر نشان کرد: مناسب سازی پیاده روها باید برای استفاده از معلولان و سالمندان در کارگروه های تخصصی مطرح شوند و مورد توجه مدیران حوزه شهری قرار بگیرد.

با کانال همای خبر همراه باشید

همچنین ببینید

شهرارشلمان: طرح المان میدان شهدا متناسب با نام میدان وکاملا کارشناسی شده است/بنده همواره به دنبال کسب رضایتمندی شهروندی بوده ام/ تعطیلی موقت مرکز cng باهماهنگی شورا جهت پاره ای تعمیرات صورت گرفت

اختصاصی همای گیلان:مهندس ناصر احمدی شاد طی گفتگویی باخبرنگار ما درخصوص تعطیلی موقت و چند ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.