خانه / اخبار / سرپرست فرمانداری لنگرود: مطالبه گری،پرسشگری، استکبار ستیزی و نقد منصفانه از روحیات دانشجویان است

سرپرست فرمانداری لنگرود: مطالبه گری،پرسشگری، استکبار ستیزی و نقد منصفانه از روحیات دانشجویان است

Print Friendly, PDF & Email

اختصاصی همای گیلان، سرپرست فرمانداری لنگرود طی گفتگویی با خبرنگار ما ضمن تبریک شانزدهم آذر، روز دانشجو گفت: دانشجویان دارای روحیه مطالبه گری،پرسشگری ،استکبار ستیزی و نقد منصفانه هستند.
وی شانزدهم آذر را نقطه اوج ایستادگی و فداکاری دانشجویانی دانست که نقش ممتازی در تاریخ پرفراز و نشیب معاصر کشورمان داشته اند.
وی افزود : دانشجویان همواره با ایمان راسخ و عقیده استوار خویش برگهای زرینی را بر تارک افتخارات این مرز و بوم افزوده اند.
رنجبر اظهار داشت:روز دانشجو روز اعلام اعتقاد و اعتماد به نسلی است که نقشی اساسی و پایه ای در پیشرفت و آبادانی ایران اسلامی داشته و برای ارتقای روز افزون معرفت و آگاهی، عزم خود را جزم نموده و کمر همت برای فتح سنگرهای علم و دانش بسته اند.
سرپرست فرمانداری لنگرود تصریح کرد:بنده دراینجا یاد و خاطره همه شهدای دانشجو و دانشگاه، و شهدای هسته ای کشور را گرامی می دارم واین روز را به تمامی دانشجویانی که مسیر دانش جویی و پویایی و کمال را طی می کنند تا به قله های رفیع بالندگی و رشد دست یابند، بخصوص جامعه دانشگاهی شهرستان لنگرود تبریک گفته موفقیت و سرافرازی همه ملت بزرگ ایران بالاخص دانشجویان عزیز را در پرتو بهره گیری از آرمانهای امام راحل عظیم الشأن و رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) از خداوند منان مسئلت می نمایم.

با کانال همای خبر همراه باشید

درباره ی سجاد حراتی

همچنین ببینید

نشست مشترک مدیریت شهری لاهیجان با دبیر کل کمیسیون ملی یونسکو ایران برگزار شد

نشست مشترک مدیریت شهری لاهیجان با دبیر کل کمیسیون ملی یونسکو ایران در عمارت خانه ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.