سرخط خبرها
خانه » اخبار » سرپرست فرمانداری لنگرود: مطالبه گری،پرسشگری، استکبار ستیزی و نقد منصفانه از روحیات دانشجویان است

سرپرست فرمانداری لنگرود: مطالبه گری،پرسشگری، استکبار ستیزی و نقد منصفانه از روحیات دانشجویان است

Print Friendly, PDF & Email

اختصاصی همای گیلان، سرپرست فرمانداری لنگرود طی گفتگویی با خبرنگار ما ضمن تبریک شانزدهم آذر، روز دانشجو گفت: دانشجویان دارای روحیه مطالبه گری،پرسشگری ،استکبار ستیزی و نقد منصفانه هستند.
وی شانزدهم آذر را نقطه اوج ایستادگی و فداکاری دانشجویانی دانست که نقش ممتازی در تاریخ پرفراز و نشیب معاصر کشورمان داشته اند.
وی افزود : دانشجویان همواره با ایمان راسخ و عقیده استوار خویش برگهای زرینی را بر تارک افتخارات این مرز و بوم افزوده اند.
رنجبر اظهار داشت:روز دانشجو روز اعلام اعتقاد و اعتماد به نسلی است که نقشی اساسی و پایه ای در پیشرفت و آبادانی ایران اسلامی داشته و برای ارتقای روز افزون معرفت و آگاهی، عزم خود را جزم نموده و کمر همت برای فتح سنگرهای علم و دانش بسته اند.
سرپرست فرمانداری لنگرود تصریح کرد:بنده دراینجا یاد و خاطره همه شهدای دانشجو و دانشگاه، و شهدای هسته ای کشور را گرامی می دارم واین روز را به تمامی دانشجویانی که مسیر دانش جویی و پویایی و کمال را طی می کنند تا به قله های رفیع بالندگی و رشد دست یابند، بخصوص جامعه دانشگاهی شهرستان لنگرود تبریک گفته موفقیت و سرافرازی همه ملت بزرگ ایران بالاخص دانشجویان عزیز را در پرتو بهره گیری از آرمانهای امام راحل عظیم الشأن و رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) از خداوند منان مسئلت می نمایم.

با کانال همای خبر همراه باشید

همچنین ببینید

فرماندار لاهیجان خبر داد :روز ۲۶ اسفند روز نظافت عمومی شهرستان است

جلسه کمیته پسماند که ظهر روز شنبه با حضور مسئولین حوزه پسماند شهری و روستایی ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.