خانه / اخبار / جلسه انجمن کتابخانه های شهرستان سیاهکل برگزار گردید

جلسه انجمن کتابخانه های شهرستان سیاهکل برگزار گردید

Print Friendly, PDF & Email

همای گیلان، جلسه انجمن کتابخانه های شهرستان به ریاست مهندس صوفی فرماندار سیاهکل و با حضور مدیرکل کتابخانه های استان و دیگر اعضای ذیربط این انجمن برگزار گردید.
فرماندار سیاهکل در این جلسه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر شهرستان به در پیش بودن ایام برگزاری چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران اشاره و گفت : انقلاب اسلامی ایران باعث شد که بینش و قدرت تحلیل مردم افزایش و بنیان های فرهنگی جامعه که بسیار موثر در افزایش فرهنگ عمومی می باشد تقویت گردد.
محمود صوفی با تاکید بر احترام به فرهنگ و سنت ها و تکریم مردم از مسئولین شهرستان خواست از هر گونه کم کاری و نگاه قیم مآبانه پرهیز و به مطالبات مردم توجه بیشتر داشته باشند و هر مسئولی که در این جایگاه قرار گرفته است بدون اینکه در تخریب دیگران اقدام کند باید پاسخگوی مسائل و به مطالبات مردم توجه جدی داشته باشند.
ایشان با اشاره به ظرفیت و پتانسیل بالا و فرهنگ غنی شهرستان گفت : با افزایش سرانه فضای فرهنگی شهرستان به رشد بینش و فرهنگ مطالعه کمک شایانی می گردد و با توجه به اهمیت این موضوع ، در افزایش سطح مطالعه و فرهنگ کتابخوانی از تمامی ظرفیت ها و خیرین کمک گرفته تا آثار پیشرفت و افزایش سطح فرهنگ عمومی در شهرستان بخوبی دیده شود.
رئیس انجمن کتابخانه های شهرستان با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری و مسئولین کشور در خصوص جنگ نرم از اعضای انجمن خواست برای رسیدن به توسعه پایدار و افزایش سطح فرهنگ عمومی ضمن مخاطب شناسی ، نسبت به تولید محصولات فاخر که فرهنگ جامعه را منعکس می کند تلاش کنند.
شهرستان سیاهکل با ۴ باب کتابخانه با زیربنای ۱۰۹۷ متر مربع دارای ۳۹۹۷۵ نسخه کتاب می باشد

با کانال همای خبر همراه باشید

درباره ی سجاد حراتی

همچنین ببینید

ماجرای قتل نادرشاه افشار/تهیه کننده علی غلامرضائی مدرس دانشگاه وپژوهشگرتاریخ

اختصاصی همای گیلان، دهم ژوئن سال ۱۷۴۷ [ در آن سال مصادف با ۲۰خرداد ] ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.