خانه / اخبار / استان گیلان میزبان دوره آموزشی کار با خودروهای نجات و آفرود هلال احمر شد

استان گیلان میزبان دوره آموزشی کار با خودروهای نجات و آفرود هلال احمر شد

Print Friendly, PDF & Email

مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان گفت : جمعیت هلال احمر استان میزبان دوره آموزشی خودروی نجات تیپ ۲ و تجهیزات آن در مرکز آموزشهای تخصصی چاف لنگرود می باشد.

همای گیلان، به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمراستان گیلان مهدی ولی پور افزود : این دوره آموزشی که با حضور ۴۲ نفر از نجاتگران سراسر کشور در چاف لنگرود در حال برگزاری است با هدف افزایش توانمندی کاربران حوزه لجستیک می باشد.

وی بیان کرد : تمامی کارشناسان تجهیزات، مسئولان ترابری و جمعی از روسای اداره لجستیک استان های کشور در این دوره آموزشی حضور دارند و شرکت کنندگان منتخب درراین دوره توانمندی انتقال مفاهیم مطرح شده در طول دوره را به تمامی کاربران خودروها را دارند.

وی با اشاره به حضور مدرسان دوره از شرکت ایرتویوتا بیان کرد : این دوره آموزشی با هماهنگی معاونت آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر و همکاری جمعیت هلال احمر استان گیلان در حال برگزاری است.

مهدی ولی پور افزود: این دوره در دو مرحله سه روزه با حضور نجاتگران از ۱۷ لغایت ۲۴ دی ماه در مرکز اموزشهای تخصصی چاف لنگرود در حال برگزاری است.

با کانال همای خبر همراه باشید

درباره ی سجاد حراتی

همچنین ببینید

لاهوتی در مخالفت با طرح شفافیت آرا: غیبت نمایندگان یا آرای آنها فوریت مهم امروز کشور نیست/ باید مسائل اقتصادی و گرفتاری های مردم را دنبال کنیم

نماینده مردم لنگرود در مجلس گفت:ما باید به سراغ اموال نامشروع مسئولان و ریشه کن ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.