سرخط خبرها
خانه » اخبار » صبح امروز صورت گرفت؛ بازدید استاندار گیلان از کارخانه فومن شیمی و داروسازی کاسپین

صبح امروز صورت گرفت؛ بازدید استاندار گیلان از کارخانه فومن شیمی و داروسازی کاسپین

Print Friendly, PDF & Email

دکتر مصطفی سالاری صبح امروز با حضور در شهرک صنعتی رشت از چند واحد تولیدی و صنعتی استان اعم از فومن شیمی و داروسازی کاسپین بازدید کرد.

همای گیلان، به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ در جریان این بازدید و بررسی روند تولید واحدهای صنعتی و تولیدی گیلان،صاحبان صنایع و سرمایه گذاران به بیان مشکلات خود پرداختند و با بیان اینکه نسبت به ماه های گذشته ،شاهد ثبات ارزی بیشتری در کشور هستیم،به مشکل سرمایه در گردش و نقدینگی در شبکه تولید اشاره کردند.

نماینده عالی دولت در گیلان با ابراز خرسندی از فعالیت واحدهای تولیدی و صنعتی گیلان و گسترش شبکه عرضه آنها در سراسر کشور و خارج از مرزها اظهار داشت: در ماه های گذشته شاهد نوسانات ارزی و عدم ثبات بازار بودیم که این مساله با اعمال سیاست های دولت به شرایط مطلوب تری منتهی شد.

وی با بیان اینکه کنترل بازار و جلوگیری از انحراف آن امری حیاتی در مسیر توسعه اقتصادی کشور است،تصریح کرد: امنیت سرمایه گذاری در گرو حفظ شرایط بازار و حمایت از تولیدکنندگان است.

سالاری افزود: به منظور بهبود شرایط تولید و توسعه اشتغال در استان ،کارگروه رفع موانع تولید گیلان اقدام به برگزاری نشست های متعددی در ماههای اخیر کرد و تعادل در بازار و کاهش مشکلات واحدهای تولیدی را به عنوان هدف دنبال نمود.

وی در پایان از فعالان عرصه اقتصادی خواست تا با تمام توان در توسعه فضای کسب و کار از طریق افزایش تولید و گسترش شبکه توزیع و عرضه تلاش کنند.

با کانال همای خبر همراه باشید

همچنین ببینید

به ریاست بخشدار لنگرود: جلسه هماهنگی مدیریت بحران بخش مرکزی برگزار شد

اختصاصی همای گیلان، به گزارش خبرنگار ما از لنگرود ستاد بحران بخش مرکزی لنگرود امروز ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.