سرخط خبرها
خانه » اسلایدشو » مدیرشبکه برق لاهیجان خاطرنشان کرد: در سالجاری نیز ۲۰۰پروژه بمبلغ ۶.۸میلیارد تومان به فرمانداری اعلام گردیده است

مدیرشبکه برق لاهیجان خاطرنشان کرد: در سالجاری نیز ۲۰۰پروژه بمبلغ ۶.۸میلیارد تومان به فرمانداری اعلام گردیده است

Print Friendly, PDF & Email


اختصاصی همای گیلان، مدیر شبکه توزیع برق لاهیجان درمراسم افتتاح پروژه های برق این شهرستان گفت:در سال جاری ۱۱۳۷ فقره پروژه در کدها و قالب های مختلف برق رسانی به ارزش ۱۶/۸۰۰میلیارد تومان در شهرستان لاهیجان در عملیات اجرایی هستندیا به اتمام رسیده اند.

مهندس محمدی از اجرای ۱۱۳۷فقره پروژه طی سال جاری خبر داد وافزود: در سال ۹۷ ،تعداد ۶۰۰فقره پروژه در کدها و قالب های مختلف با مبلغ اعتباری ۱۰/۵۰۰میلیارد تومان از محل منابع غیر استانی تصویب شد و طبعا پروژه هایی نیز از سال ۹۶تا پایان سال تصویب و اجرا و به سال بعد موکول شده و به پروژه ها اضافه گردیده این پروژه ها تعداد ۵۳۷فقره و به ازرش ۶/۳۰۰میلیارد تومان می باشد.
وی تصریح کرد:همانند سال‌های قبل در دهه فجر هرسال پروژه های بصورت نمادین از بین پروژه های اجراشده در بخش مرکزی و رودبنه و حوزه شهری انتخاب و بدست مسیولین افتتاح میگردد.
وی اضافه کرد:این پروژه ها ۲فقره در بخش مرکزی ،۲فقره در بخش رودبنه و ۱فقره در حوزه ی شهری می باشد.
مدیرشبکه برق لاهیجان خاطرنشان کرد:در سالجاری نیز ۲۰۰پروژه بمبلغ ۶.۸میلیارد تومان به فرمانداری اعلام گردیده است.

با کانال همای خبر همراه باشید

همچنین ببینید

شهرارشلمان: طرح المان میدان شهدا متناسب با نام میدان وکاملا کارشناسی شده است/بنده همواره به دنبال کسب رضایتمندی شهروندی بوده ام/ تعطیلی موقت مرکز cng باهماهنگی شورا جهت پاره ای تعمیرات صورت گرفت

اختصاصی همای گیلان:مهندس ناصر احمدی شاد طی گفتگویی باخبرنگار ما درخصوص تعطیلی موقت و چند ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.