خانه / اخبار / دیدار با دانشجوی جانباز آموزشکده سما سیاهکل به مناسبت روز جانباز

دیدار با دانشجوی جانباز آموزشکده سما سیاهکل به مناسبت روز جانباز

Print Friendly, PDF & Email


همای گیلان، کارکنان سما لاهیجان و سیاهکل به مناسبت میلاد مسعود ساقی بی دست انقلاب خونین کربلا (روز جانباز) و به منظور تجلیل از مقام رفیع جانبازان، به دیدار پرویز قائمی دانشجوی جانباز آموزشکده سما سیاهکل رفتند. در این دیدار صمیمی که با حضور دکتر افشار ضیا ظریفی معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان و سیاهکل برگزار شد، پرویز قائمی در سخنانی ضمن ابراز خرسندی از این دیدار صمیمانه خاطرنشان نمود که تاکنون هیچ مسوولی برای دیدن ما نیامده بود و از اینکه مسوولین سما برای اولین بار بعد از جانباز شدنم به دیدارم آمدند مایه خوشحالی و مسرت است. وی در ادامه سخنانش از نحوه جانباز شدنش، سختی ها و مشقات جراحات ناشی از جانبازی و همچنین دوران دفاع مقدس مطالبی را بیان نمود. لازم به ذکر است که قائمی در سال ۶۱ در منطقه کردستان به درجه رفیع جانبازی نائل آمد و هم اکنون با ۷۰ درصد جانبازی به عنوان یکی از افتخارات دوران حماسه و ایثار شناخته می شود.
رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان و سیاهکل نیز در این دیدار بسیار صمیمی، جانبازان را افتخار بسیار بزرگی برای کشور دانست و افزود: امنیت و آرامشی که امروزه از آن بهره مندیم را مدیون عزیزانی چون شما هستیم که در برهه ای که کشور نیاز به ایثار و از خودگذشتگی داشت مخلصانه جان در طبق اخلاص نهادید تا امروز ما و نسل جدید بتوانیم آرامش داشته و به پیشرفت فکر کنیم.
ضیا ظریفی در ادامه سخنانش خاطرنشان کرد که دیدار با اسوه ها و اسطوره های دوران دفاع مقدس باعث می شود ارزش و اعتبار پیدا کنیم و سبک زندگی حقیقی را به معنای واقعی بیاموزیم. در حقیقت از این دیدارها افتخاری نصیب ما می شود که به یاد داشته باشیم که در سایه مقاومت چه کسانی امروز بر مسند هستیم و با آرامش کامل داریم به کار و زندگی مان می رسیم.

با کانال همای خبر همراه باشید

درباره ی سجاد حراتی

همچنین ببینید

ماجرای قتل نادرشاه افشار/تهیه کننده علی غلامرضائی مدرس دانشگاه وپژوهشگرتاریخ

اختصاصی همای گیلان، دهم ژوئن سال ۱۷۴۷ [ در آن سال مصادف با ۲۰خرداد ] ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.