خانه / اخبار / نشست مدیران کل تعاون و رفاه اجتماعی و تامین اجتماعی استان گیلان با فرماندار رضوانشهر

نشست مدیران کل تعاون و رفاه اجتماعی و تامین اجتماعی استان گیلان با فرماندار رضوانشهر

Print Friendly, PDF & Email

همای گیلان، به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرماندای رضوانشهر، صبح روز دوشنبه بیست و ششم فرودین ماه سال جاری علیزاده مدیر کل تعاون و رفاه اجتماعی و همچنین حق پرست مدیرکل تأمین اجتماعی استان گیلان با حضور در محل فرمانداری رضوانشهر با فرماندار این شهرستان پیرامون مشکلات تولید و حوزه بیمه کارگری شرکت چوکا و جنگل شفارود دیدار نمودند.

فرماندار رضوانشهر در این دیدار ضمن خیرمقدم خدمت مدیران کل تعاون و رفاه اجتماعی و تامین اجتماعی استان گیلان و تبریک اعیاد شعبانیه به بیان مشکلات شرکت چوکا و جنگل شفارود پرداخته و افزود: با توجه به اینکه شرکت چوکا یکی از واحد‌های تولیدی مهم در منطقه است و نقش مهمی در اقتصاد استان و اشتغال داشته، گفت: تلاش ما بر رونق تولید این شرکت است که توجه ویژه مسئولین استانی و کشوری را می طلبد.

محمد مهدی مظفری به حوزه بیمه کارگری شرکت چوکا و جنگل شفارود اشاره نمود و خواستار مساعدت و برطرف نمودن مشکلات عمومی بیمه ای و قشر زحمتکش کارگری و همچنین کارگران بازنشسته جهت برخورداری از مزایای سخت و زیان آور شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان به منظور تسریع در توسعه، هدایت منابع مردمی به بخش های تولیدی، بسترسازی برای ورود به بخش های تعاونی و خصوصی به فعالیت های اقتصادی و انجام طرح های مختلف می باشد، گفت: این شرکت تعاونی می تواند با استفاده از نیروهای صاحب فکر و ایده نقش مهمی در پیشبرد اهداف و رشد و توسعه این شهرستان داشته باشد که در این راستا باید از همه ظرفیت ها استفاده شود.

همچنین علیزاده مدیرکل تعاون و رفاه اجتماعی استان گیلان نیز در این دیدار گفت: استفاده از ظرفیت شوراهای اسلامی و دهیاران می تواند در تشکیل و فعالیت شرکت توسعه و عمران شهرستان رضوانشهر نقش موثری داشته باشد.

در ادامه نیز حق پرست مدیرکل تامین اجتماعی استان گیلان در این دیدار پیرامون بر طرف نمودن مشکلات بیمه ای حوزه کارگری و کارگران بازنشسته چوکا و شفارود گفت: در این حوزه حمایت های بسیاری از شرکت چوکا و جنگل شفارود بعمل آمده، ضمن اینکه اینکه شرکت چوکا و شفارود با وجود داشتن بدهی معوق به تامین اجتماعی همچنان از مزایا و خدمات تامین اجتماعی بهره مند هستند که این موضوع به دلیل حمایت از اشتغال و تولید انجام می گیرد.

با کانال همای خبر همراه باشید

درباره ی سجاد حراتی

همچنین ببینید

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری گیلان : پدران و مادران شهدا الگوی ما هستند

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری گیلان گفت: پدران و مادران شهدا الگوی ما هستند ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.