خانه / اسلایدشو / بخشدار خمام: خبرنگار وجدان بیدار وتصویرگر زمانه خویش است

بخشدار خمام: خبرنگار وجدان بیدار وتصویرگر زمانه خویش است

Print Friendly, PDF & Email

اختصاصی همای گیلان، رضا مهدوی، بخشدار خمام در نشستی صمیمی با اصحاب رسانه که پیش از ظهر امروز پنجشنبه۱۷مرداد ،به پاسداشت روز خبرنگار برگزار شد مقام و جایگاه خبرنگار را بسیار والا خواند و گفت:در آیات قرآن کریم همواره از عظمت قلم و کسانی که قلم میزنند یاد شده و چه زیباست اندیشه ای که درمقابل قلم زانو بزند.

بخشدار خمام پیشرفت همه جانبه استان و کشور را درگرو نگاه و رویکرد مثبت خبرنگاران عنوان کرد و گفت:خبرنگاران و اصحاب رسانه با تعهد ومسوولیت پذیری و تدبیر در مسیر نقد صحیح ، منصفانه و انعکاس دقیق مطالب موجبات پیشرفت همه جانبه استان و کشور را فراهم می نمایند.

وی با بیان اینکه خبرنگاری ریشه در تاریخ کهن ایران زمین دارد افزود:نظام برنامه ریزی وپایه گذار خبری درایران قدمت ۳هزار ساله دارد.

مهدوی تصریح کرد:خبرنگاران طلایه داران جنبه های آگاهی ،چشم بینا و زبان گویای مردم هستند وزحماتشان به نوعی تجسم امانت ،مسوولیت پذیری ،تعهد و دلسوزی است.

وی کار خبرنگاری را کار مبارک دانست و خاطر نشان کرد:خبرنگاری یعنی هنر خوب دیدن،خوب نوشتن،و خوب گفتن و باشد که خبرنگاران ما بتوانند همه این هنرها را به خوبی نشان دهند.
درپایان از فعالین رسانه دربخش خمام تجلیل بعمل آمد و هدایا ولوح تقدیری به رسم یادبود اهدا شد.


خبرنگار :زهرارگان

با کانال همای خبر همراه باشید

درباره ی سجاد حراتی

همچنین ببینید

مدیر عامل مجتمع ابزی پروری شهدای خیبر ابکنار و شرکت قائم (عج): تکثیر و رهاسازی ماهیان دریای خزر،ایجاد الگوی مشاغل خانگی و طرح تولید خوشه ای از اهداف این پروژه است

با حضور سرپرست استاندار گیلان و هیات همراه، نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی، ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.