خانه / اخبار / فرماندار آستانه اشرفیه در همایش تجلیل از خبرنگاران: خبرنگاران سرداران عرصه ی اطلاع رسانی هستند

فرماندار آستانه اشرفیه در همایش تجلیل از خبرنگاران: خبرنگاران سرداران عرصه ی اطلاع رسانی هستند

Print Friendly, PDF & Email

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه گفت: خبرنگاران با برخورداری از دارایی‌هایی همچون دانش، صداقت، مهارت و.. مهمترین مؤلفه عرصه خبر و سرداران اطلاع‌رسانی جوامع محسوب می‌شوند.

از خبرنگاران توسط فرمانداری آستانه‌اشرفیه 6 600x400 - خبرنگاران سرداران عرصه ی اطلاع رسانی هستند

همای گیلان،به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه؛ مهندس حیدری در آیین تجلیل از خبرنگاران اظهار داشت: ۱۷ مرداد روز خبرنگار نماد انسان‌های حقیقت ‌طلبی است که بیرق بزرگ اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی را بر دوش کشیده‌اند و تا پای جان به پای انقلاب و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ایستادگی کردند.

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه افزود: امروز که دشمنان با ابزارها و رسانه‌های گسترده سعی در سیاه‌ نمایی و مخدوش کردن چهره نظام جمهوری اسلامی در جهان دارند، رسانه‌ها و مطبوعات و اصحاب قلم در روشنگری و احقاق حقوق جهانی نقشی انکار ناپذیر داشته‌اند که این رسالت با شهادت مظلومانه محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی در کنار دیپلمات های سیاسی کشور به ثبت رسید.

نماینده عالی دولت در شهرستان با اشاره به اوضاع سیاسی کشور تصریح کرد: خبرنگاران اعتلا بخشان جامعه اند و قلم آن‌ها میتواند دررفع مشکلات و کاستی‌های جامعه و مردم به خوبی نقش بیافریند. با قلم پخته تر از قبل به نگارش موضوعات بپردازید و از مسئولین شهرستان بر حسب ظرفیت و امکانات و توانایی، مطالبه گر اقدامات انجام شده از سوی آنان باشید.

با کانال همای خبر همراه باشید

درباره ی سجاد حراتی

همچنین ببینید

فرماندار سیاهکل : حفظ محیط زیست و منابع طبیعی سرمایه گذاری برای نسل های آینده است

همای گیلان، جلسه توانمند سازی جوامع محلی طرح مدیریت پایدار جنگل های هیرکانی با حضور ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.