شهردار لنگرود در مراسم روز آتش نشانی: واحد آتش نشانی لنگرود یکی از برترین واحدهای آتش نشانی در استان گیلان است

اختصاصی همای گیلان، مهندس سید مهدی رجایی ، شهردار لنگرود در مراسم ویژه تجلیل از مقام آتش نشانان که پیش از ظهر امروز، یکشنبه۷مهر، روز ایمنی و آتش نشانی در محل واحد آتش نشانی لنگرود برگزار شد با گرامی داشتن یاد و خاطره شهدای آتش نشان در حادثه دلخراش ساختمان پلاسکوی تهران ،روز آتش نشانی را تبریک گفت و افزود:آتش نشان به یک روز خاص تعلق ندارد بلکه همه روز متعلق به آتش نشانان است.

وی بابیان اینکه هفتم مهر ماه بهانه ای است تا مسؤولین قدردان زحمات پرسنل زحمت کش آتش نشانی باشند، خاطرنشان کرد:واحد آتش نشانی شهرداری لنگرود یکی از واحدهایی است که بنده از عملکردش رضایت کامل دارم خصوصا از زحمات جناب آقای شادمان،مسوول محترم واحد آتش نشانی لنگرود که با جان ودل به شهروندان خدمات دهی میکنند، تقدیر و تشکر می نمایم.

وی سپس واحد آتش نشانی لنگرود را از نظر دارا بودن امکانات نسبت به واحدهای آتش نشانی شهر های همجوار بالاتر و پیشرفته تر دانست و گفت:واحد آتش نشانی لنگرود یکی از برترین واحدهای آتش نشانی در استان گیلان است.

شهردار لنگرود بیان کرد:باتوجه به اینکه امروز اکثر شهرداریهای سطح کشور با مشکلات مالی مواجهند و حتی بسیاری از شهرداریها نمی توانند حقوق و مزایای اولیه پرسنل خود را پرداخت کنند اما شهرداری لنگرود توانسته تمام لوازم مورد نیاز آتش نشانی را تامین نماید.

رجایی یادآور شد:شهرداری لنگرود در ۴ماه نخست امسال نزدیک به ۱۵۰میلیون تومان بابت خرید لوازم آتش نشانی هزینه کرده است.ماشین آلات آتش نشانی را تعمیر کرده است.

وی افزود:ناوگان آتش نشانی لنگرود کاملا سالم است.

شهردار لنگرود درادامه سخنان خود به نردبان هیدرولیکی اشاره کرد و افزود:هیچ یک از واحدهای آتش نشانی در شهرهای استان گیلان نردبان هیدرولیکی ندارند که باتوجه به روند ارتقاع سازی در شهرها و وجود ساختمانهای مرتفع از ضروریات هر شهری به شمار می رود.

وی خاطرنشان کرد:علی رغم قیمت بالای نردبان هیدرولیکی ما به دنبال تهیه آن هستیم و تلاش میکنیم برای خرید آن از کمک‌های دولتی هم بهره بگیریم.


گزارش:زهرا رگان
عکس:مجید حسندخت

با کانال همای خبر همراه باشید

About سجاد حراتی

Check Also

اما و اگرهای مرگ پرستار بیمارستان میلاد لاهیجان

همای گیلان:رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: علت مرگ پرستار لاهیجانی بر اثر ابتلا به …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.