دستگیری سارق منزل با ۹فقره سرقت در لاهیجان

گروه استان ها -گیلان-فرمانده انتظامی لاهیجان از دستگیری سارق حرفه ای منزل با ۹فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
همای گیلان، سرهنگ رسول عزیزی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اعلام این خبر گفت:در پی وقوع چند فقره سرقت از منازل و ساختمان های نیمه کاره در نقاط مختلف شهرستان لاهیجان،شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفت.
این مقام انتظامی افزود :ماموران پاسگاه لفمجان حین گشت زنی فردی را که با یک دستگاه وانت در حال سرقت از یک ساختمان نیمه کاره بود را دستگیر کردند.
وی تصریح کرد:در تحقیقات تکمیلی مشخص شد که پلاک خودرو سارق نیز سرقتی بوده و پس از مواجهه سارق با مدراک به دست امده متهم ۲۸ساله به ۹فقره سرقت از منازل و ساختمان های نیمه کاره اعتراف کرد.
سرهنگ رسول عزیزی با بیان اینکه متهم در ادامه اعترافاتش بیان داشته که اکثر سرقت ها را با هم دستی فرد دیگری انجام داده و همدست وی اموال مسروقه را در استان البرز به فروش میرسانده است اظهار داشت:تلاش ها برای دستگیری همدست وی ادامه دارد.
فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان در پایان با اشاره به اینکه متهم با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شد خاطرنشان کرد:می توان از وقوع بسیاری از سرقت های مشابه این پرونده با رعایت هشدار های بسیار ساده پلیس پیشگیری کرد لذا می طلبد که شهروندان در این زمینه هشدار های پلیس را جدی بگیرند.

با کانال همای خبر همراه باشید

About سجاد حراتی

Check Also

ریاست ورزش گلف منطقه آزاد انزلى سیدمیکائیل محمدى شد.

همای گیلان:به پیشنهاد مدیریت منطقه آزاد انزلى و موافقت فدراسیون گلف جمهورى اسلامى ایران ریاست …

One comment

  1. قفل هوشمند ضد دیلم گاردمن روی درب ورودی نصب کنیم و حفاظ ضد دیلم مرد نگهبان هم مقابل بالکن، پاسیو، نورگیر و پنجره ها نصب کنیم دیگه دزدان حتی اگر تا پشت درب و پنجره ها هم برسند نمیتونن وارد خونه بشن.۰۹۳۷۱۰۷۴۴۵۷
    اینستاگرام:zedeh_deylam

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.