بعد از سخنرانی ها و حضورهای متوالی در استان؛ احمدی نژادی ها به دنبال لیست انتخاباتی در گیلان+گزینه ها

همای گیلان، به نقل از گیل خبر، شنیده ها حاکی از آن است محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق که در چند سال گذشته بارها برای سخنرانی در استان گیلان حضور داشته است قصد دارد در ایام انتخابات مجلس نیز حضور خود را ادامه دهد و با حمایت از چند کاندیدای حوزه های انتخابیه استان گیلان لیست انتخاباتی خود را ببندد.

ظاهرا قرار است احمدی نژاد در آستانه انتخابات برای حضور و سخنرانی در جمع چندین کاندیدای انتخاباتی حضور داشته باشد و مردم را به رای دادن به این افراد تشویق نماید.

شنیده می شود چندین کاندیدا در لیست حامیان احمدی نژاد قرار دارند که از میان آن ها می توان به ذبیح نیکفر از لاهیجان و سیاهکل، اسدالله عباسی یا علی محمدی از رودسر و املش،  حسن آقاجانی  از صومعه سرا ، سید بدرالدین بدری از انزلی، ولی الله عظمتی و علی محمدی(مدیرکل سابق کمیته امداد استان) از رشت، عطا الله حکیمی از رودبار و رمضانی دستک از آستانه اشرفیه اشاره کرد.

البته گفته می شود بعضی از این گزینه ها افرادی هستند که شاید هنوز با احمدی نژاد و حامیانش ارتباطی پیدا نکرده اند اما در میان گزینه های مختلف بررسی لیست مطرح شده اند.

حضور بعضی از این افراد  در لیست احمدی نژاد  می تواند حضور احتمالی  آن ها را در لیست اصولگرایان تحت شعاع خود قرار دهد.

با کانال همای خبر همراه باشید

About سجاد حراتی

Check Also

در آستانه ۱۴ خردادمنتشر شد؛ یادداشت روزانه رهبر انقلاب از دیدار با امام خمینی (ره) در روز ۱۴ فروردین ۱۳۶۵

همای گیلان:پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR در آستانه‌ی سالروز ارتحال امام خمینی رحمه‌الله، متن یادداشت روزانه‌ی آیت‌الله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.