عدالت وظیفه رسانه /سیاوش کاظمی

اختصاصی همای گیلان، این روزها بعضی از دوستان انتقاداتی مبنی برجهت گیری خاص انتخاباتی مقالاتم دارند که لازم دیدم پاسخی ارائه نمایم.
ضمن تشکر از همه عزیزانی که مقالاتم را دنبال مینمایند، بایدعرض کنم که وظیفه یک شخصیت رسانه ای که سالهاست مقالاتش در رسانه های حقیقی و مجازی پخش میگردد ،بیان حقیقت است .
اینجانب ضمن رعایت قوانین حاکم بر کشور به جز نقد بر رهبری و سربازان گمنام امام زمان در هیچ زمینه ای با هیچ کسی تعارف ندارم .
اساسا سعی میکنم در مسیر نوشتارم مخاطب را با حقیقت روبرو نمایم ، گاهی تعریف و گاهی هم تذکر ، در مقابل عمل خوب تشکر و برای عمل اشتباه تذکرو این یعنی به جای آوردن صحیح یک رسالت ، بعبارتی شمشیر قلم همیشه دارای دولبه تیز بوده که ممکن است در مقابل کار مثبت مسیر را بازو هنگامی هم که کار اشتباهی را ببیند عبور از همان مسیر را مشکل نماید و این عین عدالت است.
در هر حال همه ما انسان و جایز الخطا هستیم ، از تمام عزیزان بابت هر نقد منصفاته ای که از من دارند تقدیر و دست تمام برادرانم را بوسیده و خاک پای خواهرانم را برادروار طوطیای چشمانم نموده واز خداوند بزرگ طلب مغفرت دارم.

با کانال همای خبر همراه باشید

About سجاد حراتی

Check Also

نابسامانی بازار ارز وهیولای کرونا درکشور/تصمیم های غلط ،آنی ودمدمی ، هرروز اوضاع راوخیم ترمی کند/به قلم مدیر مسئول همای گیلان

اختصاصی همای گیلان:با علم و اطلاع نسبت به دلخوری افراد ذی نفع از نابسامانی ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.