شهرستان های لاهیجان، رودسر و لنگرود در شرق گیلان همچنان در تاریکی بسر می برند

همای گیلان: قطع برق شهرستان های لاهیجان، رودسر و لنگرود در شرق گیلان همچنان تداوم دارد و این مناطق در تاریکی به سر می برند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، نبود برق کلیه خدمت در این مناطق را متاثر کرده چنانکه فعالیت نانوایی ها هم در این شهرستان ها مختل شده و فقط نانوایی هایی که موتور برق داشته باشند امکان فعالیت و پخت نان دارند.

مسئولان شهرستان علت این قطعی برق را خارج از اختیار و حوزه شهرستان عنوان کرده و می گویند به مدیریت شهرستان ها ارتباطی ندارد.

نبود برق امکان سوخت رسانی در پمپ بنزین ها را هم با مشکل مواجه کرده است و بسته بودن راه های شهری و روستایی موجب تعطیل شدن ناوگان ترددی شهری و روستایی در شهر لاهیجان و رودسر شده است.

تردد در خیابان های اصلی این شهرها بویژه شهر لاهیجان با زنجیر چرخ وسایل نقلیه کمک دار امکانپذیر است و راه های فرعی و روستایی همچنان بسته است.

رفت و آمد در خیابان های اصلی شهر لاهیجان بصورت پیاده امکانپذیر است،  بازار شهر لاهیجان تعطیل و کرکره مغازه ها پایین است و شهر در خاموشی فرو رفته است.

مردم از نحوه خدمت رسانی و برفروبی مسئولان بخصوص شهرداری این شهر گله مند هستند و عملیات برفروبی و بازگشایی راه ها بسیار ضعیف است. به دلیل قطعی برق ارتباط اینترنتی و موبایلی وجود ندارد و تنها امکان ارتباطی تلفن های ثابت است.

همچنین بسیاری از واحدهای آپارتمانی که سیستم های گرمایشی ساختمان آنها پکیج دارند نیز برای گرم کردن منازل خود با مشکل مواجه هستند و این شرایط زندگی را برای مردم این مناطق دشوار نموده است./با کانال همای خبرهمراه شوید

About سردبیر ارشد

Check Also

کشف ۱۵تن چوب قاچاق در لاهیجان

همای گیلان، فرمانده انتطامی لاهیجان از کشف ۱۵ چوب جنگلی قاچاق در این شهرستان خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.