فردا همه با هم پای صندوق آرا/دکتر افشار ضیاظریفی

اختصاصی همای گیلان، ” در کشور مشکلات و گرفتاری هایی وجود دارد که برخی ناشی از تحریم ها و برخی هم کم کاری هاست. اما با وجود این مشکلات، مردم به دلیل آنکه در انتخابات آبروی نظام و امنیت کشور در میان است به میدان خواهند آمد.”
رهبر معظم انقلاب در بیانات اخیرشان به طور بسیار منطقی و در عین اذعان به مشکلات و برخی کم کاری های مسوولان، همه آحاد جامعه و حتی کسانی که به نحوی از مسوولان دلخور هستند را به شرکت در انتخابات دعوت نمودند.
حال که انتظار از مردم شرکت در انتخابات است، وظیفه قشر فرهنگی و تحصیلکرده جامعه این است که فارغ از جناح بندی ها و طرز تفکر سیاسی برای حفظ نظام از گزند بدخواهان در انتخابات شرکت کنند تا از حق خود استفاده کرده و اصلح ترین افراد را برای تکیه بر کرسی های مجلس و قانونگذاری انتخاب کنند.
قهر با صندوق های انتخابات زیرپا نهادن حق رای و عقب نشینی از خواسته های بحق ماست.
لذا از دانشجویان عزیز، اساتید فرهیخته، معلمین دلسوز و خانواده سما انتظار می رود فریب سمپاشی های بیگانگان را نخورند و با شرکت در انتخابات مثل همیشه سنگر انقلاب و دانشگاه را خالی نکنند.
دکتر افشار ضیاظریفی معاون آموزش های عمومی و مهارتی (سما) دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان.

با کانال همای خبر همراه باشید

About سجاد حراتی

Check Also

واقعیّت”غم انگیز” <اجاره نشینی>/علی رحیم پور دکتری اقتصاد

اختصاصی همای گیلان، ۴۰درصد”جمعیت”مناطق شهری ایران<مستاجر>ند• در”تهران”(۴۷درصد)،”قم” و”البرز”(۴۴درصد). 🔺”مسکن”؛دو”نقش”دارد: 🟣۱)<مسکن مصرفی>. برخی”خانه”یا”آپارتمانی”را، درتملّک دارند و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.