رئیس شورای اسلامی شهرستان رشت: جهش تولید رفاه و آسایش مردم را به همراه دارد

به گزارش همای گیلان – رئیس شورای اسلامی شهرستان رشت گفت: تحقق شعار جهش تولید ، رفاه اقتصادی و آسایش مردم را به همراه دارد و برای این مهم باید همگان تلاش کنیم.

⚫️ابراهیم اخوان با تبریک حلول ماه شعبان اظهار کرد: امیدواریم تقارن روزهای نخست سال ۹۹ با ماه های رجب و شعبان ، خیر و برکات فراوانی برای ملت بزرگ ایران اسلامی به همراه داشته باشد.

🔴وی با اشاره به نامگذاری سال ۹۹ از سوی مقام معظم رهبری به نام جهش تولید افزود: نامگذاری سال ۹۹ به نام جهش تولید ، راهکاری مدبرانه از سوی رهبر عظیم الشان انقلاب برای دولتمردان در راستای برون رفت از رکود اقتصادی و مشکلات معیشتی حاکم بر کشور است.

⚫️رئیس شورای اسلامی شهرستان رشت با تاکید به بهره مندی از مشارکت بخش خصوصی در اصلاح و توسعه زیر ساخت های تولید کشور بیان کرد: در بسیاری از کشورهای پیشرفته جهان سهم بخش خصوصی در مباحثی از جمله تولید بسیار پُررنگ تر از دولت است و شاهد رونق اقتصادی و چرخه موفق تولید در آن کشورها هستیم.

🔴اخوان با اشاره به اینکه اشتغالزایی از دیگر مزیت های تحقق شعار جهش تولید است افزود: بیکاری از جمله دغدغه های جدی نیروی کار کشور و بالاخص نسل جوان محسوب می شود و به طور یقین با تحقق شعار جهش تولید ، افزایش فعالیت صنایع مختلف و متعاقب آن اشتغالزایی در کشور رقم خواهد خورد.

با کانال همای خبر همراه باشید

About سجاد حراتی

Check Also

ریاست ورزش گلف منطقه آزاد انزلى سیدمیکائیل محمدى شد.

همای گیلان:به پیشنهاد مدیریت منطقه آزاد انزلى و موافقت فدراسیون گلف جمهورى اسلامى ایران ریاست …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.