معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری رشت: تداوم گندزدایی معابر و اماکن عمومی با استفاده از همه امکانات در رشت

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری رشت: طرح گندزدایی معابر و اماکن عمومی با استفاده از همه ظرفیت های موجود ادارات و بخش خصوصی به صورت مستمر  در سطح شهرستان تداوم می یابد.

همای گیلان، به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری رشت؛ محمد علی ویشکائی در جلسه کمیته مقابله با کرونا و گندزدایی محیطی شهرستان رشت با تاکید بر اهمیت ضدعفونی معابر و محیط های اداری در جهت کنترل ویروس کرونا، تصریح کرد: در همین راستا کمیته ای متشکل از فرمانداری، سپاه، دانشگاه علوم پزشکی و سایر دستگاه هایی که امکان استفاده از ظرفیت آنها جهت ضدعفونی معابر و اماکن عمومی وجود دارد، تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه روند ضد عفونی معابر و اماکن عمومی باید به صورت مستمر اجرا و پیگیری شود، افزود: انتظار می رود بخشداران نیز با استفاده از ظرفیت جهاد کشاورزی و کشاورزان عزیز این موضوع را در اولویت کاری خود قرار دهند.

معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار رشت با تقدیر از تلاش همه کسانی که در جهت مقابله با شیوع کرونا فعالیت می کنند، خاطرنشان کرد: به طور ویژه باید سپاسگزار زحمات کارکنان دانشگاه علوم پزشکی و کادر درمانی باشیم که به صورت شبانه روزی در این راستا اقدام کرده اند.

ویشکائی با بیان اینکه به طور قطع گندزدایی فضاهای ادارت، معابر و اماکن عمومی در کاهش میزان شیوع بیماری موثر است، افزود: بخشداران از همه ظرفیت ها و امکانات بخش خود در جهت اجرای مستمر این طرح بهره بگیرند.

با کانال همای خبر همراه باشید

About سجاد حراتی

Check Also

عباسی: آقای ضرغامی! انتخابات تمام شد، نگاه کارشناسی داشته باشید/اظهار تعجب سخنگوی هیئت رییسه از بی‌اطلاعی ضرغامی از اخبار مجلس

عباسی با ابراز تعجب از بی‌اطلاعی عزت الله ضرغامی، رییس اسبق صدا و سیما از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.