پرویز محمد نژاد:سابقه کاری قالیباف عملگرایی او را ثابت کرده است.

همای گیلان:نماینده مردم لنگرود در مجلس می‌گوید: مزیت‌های کشور همچون نیروی انسانی، منابع مالی و… باید بصورت صحیح شناسایی شوند تا بتوان با اتکاء به آن‌ها مشکلات اقتصادی کشور را رفع کرد.

پرویز محمدنژاد با بیان اینکه رسیدگی به معیشت مردم باید در اولویت کاری هیات رئیسه و مجلس یازدهم قرار گیرد، گفت: عملگرایی حلقه مفقوده سیستم مدیریتی در کشور است، به همین دلیل هیات رئیسه مجلس باید برنامه‌ریزی و عمل را توامان مدنظر قرار دهند خوشبختانه دکتر قالیباف عملگرایی خود را در سابقه کاری‌اش ثابت کرده‌ است.
نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استفاده درست و بهینه از تمامی امکانات در اختیار و مدیریت جامع منابع مالی می‌تواند مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم را کاهش دهد، افزود: مزیت‌های کشور همچون نیروی انسانی، منابع مالی، محصولات صنعتی، کشاورزی و… باید شناسایی شوند تا بتوان با اتکاء به آن‌ها مشکلات اقتصادی کشور را رفع کرد، در واقع در اولویت قرار دادن “طرح جامع مزیت شناسی” ضروری است.
وی تغییر وضعیت معیشت مردم را منوط به اصلاح نظام درآمدی حاصل از بنگاه‌های تولیدی، اقتصادی، کشاورزی و… دانست و توضیح داد: در واقع از آنجا که نمی‌توانیم از دارایی‌ها خود بهره‌وری درستی داشته باشیم نخستین گام مزیت شناسی ظرفیت هاست./گیل خبر

با کانال همای خبر همراه باشید.http://@homaygilanir

About مدیر خبر1

Check Also

در پی گزارش‌ اخذ و دریافت رشوه بازداشت تعدادی از کارکنان گمرک انزلی

همای گیلان:دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان اعلام کرد: ۵نفر از کارکنان گمرک بندرانزلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.