شایان ناصری:جولان سگ ها به یک معضل در آستارا تبدیل شده است

همای گیلان:شایان ناصری، مسئول واحد خدمات شهری شهرداری آستارا گفت: جولان سگ‌های ولگرد در سطح شهر به یک معضل و عامل گلایه شهروندان تبدیل شده‌است و سازمان‌های مردم نهاد و دستگاه‌های مسئول، در جمع‌آوری آنها با ما همکاری کنند.

مسئول واحد خدمات شهری شهرداری آستارا گفت: جولان سگ‌های ولگرد در سطح شهر به یک معضل و عامل گلایه شهروندان تبدیل شده‌است و سازمان‌های مردم نهاد و دستگاه‌های مسئول، در جمع‌آوری آنها با ما همکاری کنند.
شایان ناصری در جلسه نیروهای خدمات شهری در شهرداری آستارا اظهار کرد: روز گذشته ۱۲ قلاده سگ ولگرد با همکاری سازمان مردم نهاد جمعه های مهربانی و نیروهای شهرداری جمع آوری و به زمینی محصور بمساحت ۵۰۰ متر مربع انتقال داده شد.
وی بیان کرد: این قطعه زمین توسط یکی از دستگاه های اجرایی آستارا به منظور نگهداری سگ های ولگرد در اختیار شهرداری قرار گرفته است و سگ ها در آن محل، تیمار و واکسینه می شوند.
ناصری ادامه داد: شهرداری از هفته آینده به مراکز فروش دام و طیور، مواد غذایی و ماهی فروشان کیسه زباله رایگان خواهد داد تا دورریز مواد غذایی را تفکیک کنند و برای تغذیه سگ های بدون صاحب استفاده شود.
مسئول خدمات شهری شهرداری آستارا از شهروندان خواست، مشاهده سگ‌های بدون صاحب در شهر را به شهرداری اطلاع دهند.
در اواخر اردیبهشت ماه امسال با تلاش نیروهای خدمات شهری شهرداری آستارا ۱۳۶ قلاده سگ بی صاحب از شهر جمع آوری شده بود./دیار میرزا
با کانال همای خبر همراه باشید.http://@homaygilanir

About مدیر خبر1

Check Also

امام جمعه آستانه اشرفیه: مجمع نمایندگان گیلان در انتخاب نماینده معین آستانه اشرفیه تجدیدنظر کند

همای گیلان:امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه با اشاره به انتخاب نماینده لاهیجان به‌عنوان نماینده معین شهرستان آستانه‌اشرفیه گفت: …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.